beeldend werk en vice versa. Wel zijn beide disciplines nauw verbon den. Inmiddels heeft Kos vier dicht bundels uitgegeven. Jan J.B. Kuipers (Zaamslag 1953) was Middelburgs stadsdichter 2005/ 2006. Publiceerde zo'n 40 boeken: geschiedenis, archeologie, letteren, SF, thrillers en jeugdliteratuur. Won verschillende prijzen voor fictie en non-fictie. Essays, verhalen en poëzie o.a. in Hollands Maandblad, OptimaSpiegel Historiael, De Tweede Ronde, vertaalde verhalen in bloem lezingen als An der Grenze (1989). Redacteur van Ballustrada. Voorts actief als recensent en co-auteur van geschiedenismethoden. Jongste titel: In de Schaduw van Michiel. Zie ook www.janjbkuipers.nl Marcel Orie (1976) publiceerde meer dan dertig fantastische verhalen in tijdschriften en bloemlezingen. Hij is redacteur bij Holland SF en het verhalenblad Wonderwaan. Momen teel werkt hij aan een bundel tegen strijdige verhalen rond de zwende laar Cagliostro. Theo Raats (1947) is redacteur van Ballustrada. Schrijft als hij er zin in heeft korte absurdistische verhalen. De laatste jaren ook poëzie. Gaf zelf de gedichtenbundel Schouder aan schouder uit. Het gedicht 'Domburg' uit die bundel is verfilmd door SNG- films. Is sinds enige jaren als radio columnist te horen op Omroep Zee land in het programma Zeggen en Schrijven. Ben Schot (1953) is een in Rotter dam wonende kunstenaar, schrijver, en uitgever. Zijn werk omvat meer dere disciplines: tekenen, fotografie, film, tekst, performance. Zijn Zierik- zeese jeugd is meermalen onder werp. Daarnaast organiseert Schot projecten en tentoonstellingen. Sinds 2000 geeft hij via zijn Sea Urchin Editions hallucinatorische en visionaire literaire werken uit, zo als vertalingen van Henri Michaux, Pier Paolo Pasolini, en de surrealisti sche oertekst 'Les champs magnéti- ques'. Wouter Steyaert (Gent 1982) stu deert farmacie en biotechnologie. Hij publiceerde gedichten in Gierik Nieuw Vlaams Tijdschrift, Weirdo's, Komkommer Kwel, Meander en Kra- katau. Won in 2006 een prijs in de Soetendaele-poëziewedstrijd. Lucien Suel is geboren in. Guarbec- que in Noord-Frankrijk (1948). Hij is dichter en oprichter van het tijd schrift The Starscrewer dat gewijd was aan de poëzie van de Beat Ge neration en daarna het dada-punk tijdschrift La moue de Veau. Hij houdt zich bezig met mail-art, heeft z'n eigen uitgeverij S.U.E.L. (Station Underground d'Emerveillement Lit téraire) en verspreidt nieuws over zijn optredens, boeken en gedichten op zijn log 'Silo': http://academie23.blogspot.com Sanne Wubbels is scholiere in Zierik- zee en schrijft poëzie. Debuteert in dit nummer.

Ballustrada | 2007 | | pagina 97