Is medeauteur van het vogelboek Tussen Haringvliet en Grevelingen (2004). Everaers is verder actief in het mail-artnetwerk onder het pseu doniem Ever Arts. Hij publiceert ook op dit terrein, onder andere in Ballustrada. Zijn op overwachte tijd stippen verschijnende eenmanstijd schrift Leskimo de Zierykzée beleefde in 2008 de twaalfde jaargang. Veronica Frenks (Baarland 1956), publicist, maakt op projectbasis ten toonstellingen, studeerde Romaanse talen en culturen aan de Rijksuni versiteit van Groningen, Patrimoine, Paysages et Jardins historiques in Versailles. Publiceert vooral artike len over de relatie mens en (zee)landschap. Recente boekpubli catie: De wereld van Michiel de Ruyter. Laurens Geerse (Serooskerke (W.) 1930) zette in 1987 de uiterst kleine uitgeverij De Zandloper op; ver schijning van het eerste Middelburgs Cahier. Publiceerde poëzie in lite raire periodieken, onder eigen naam of als El. Segeer. Gebundelde verzen: Geruchten van de kust (De Zandloper 1988) en Wie wat bewaart, heeft iets om weg te gooien (Bos en Böttcher, 2004). Als Simon Mesie verhalen bundels Gesprekken met mezelf of 't Paard van Plooyen en (het vervolg) Tinus uit de Markiezensteeg of De Degen van een Timmerman (De Zand loper). Wim Hofman (Oostkapelle 1941) schrijft, illustreert en schildert. Hij publiceerde o.a. Wim, Het Tweede Boek over Wim, Straf, Plet Vlot en Zwart als Inkt. Recent verscheen Voor jou mijn lief, een selectie ver taalde poëzie van Jacques Prévert. Hofman won diverse prijzen voor jeugdliteratuur en is medewerker van het blad Tirade. De activiteiten en publicaties m.b.t. het Wim Hof manjaar 2006 zijn te veel voor het bestek van deze rubriek. Ko de Jonge (1945), de vormgever van Ballustrada, was en is betrokken bij talloze activiteiten op het gebied van de beeldende kunst, van teke ningen tot objecten en installaties. Buro Beeldende Kunst in Vlissingen presenteerde in het voorjaar van 2008 in deWILLEM3 de installatie 'een RECONSTRUCTIE', een project dat hij uitvoerde i.s.m. Marlies Mul ders. Veel werk vindt plaats in de wereld van mail-art. De Jonge be heert 'ARTisSTARTplus', een archief met kunstenaarsboekjes. Kees Klok (Dordrecht 1951) is dich ter, vertaler en historicus. Zijn re centste dichtbundel, In dit laagland, verscheen in het najaar van 2005 bij Wagner Van Santen. In maart 2008 publiceerde hij zijn kroniek En vooral: de gordijnen dicht! bij uit geverij Liverse. Ko de Kok (Lewedorp 1981) studeer de in 2005 af aan Sint Joost in Breda, richting beeldende kunst. Sindsdien manifesteert zijn werk zich in expo sities. Ook werkt hij in opdracht: illustraties, portretten, toneeldecor. De Kok wil bestaande 'plaatjes' d.m.v. zijn composities nieuwe be tekenis geven: "Er ontstaat 'vertra ging' doordat ik het werk teken/ schilder. Vanaf het moment dat een plaatje een tekening/schilderij wordt is het niet meer afhankelijk van de oorspronkelijke context." Jan J.B. Kuipers (Zaamslag 1953), Middelburgs stadsdichter 2005/2006. Publiceerde zo'n 40 boeken. Ver schillende prijzen fictie en non fictie. Bijdragen aan o.a. Hollands Maandblad, Optima, Spiegel Histo-

Ballustrada | 2008 | | pagina 93