riael, De Tweede Ronde, vertaald werk in bloemlezingen als An der Grenze. Redacteur Ballustrada, medewerker Zeeuws Tijdschrift, Archeologie Maga zine. Recensent, co-auteur geschie denismethoden. Recente titels: Het Spel om de Regendanser (Verschijnsel) Thuis in Zeeland (TerraLannoo). Zie ook www.janjbkuipers.nl Paul van Leeuwenkamp (Den Haag 1955) publiceerde verhalen, poëzie en essays in tijdschriften en ver zamelbundels. Recente bijdragen: Rondje Griftpark (2006), Tuinscheur- kalender 2007 (Contact). Poëziebun dels: Brede gebaren (1992), Als een huis (1996), Krabbels op de krant (2004). Schrijft ook recensies en es says over SF en fantasy, poëzie en ICT voor o.m. De Leeswolf, Holland SF, Concept, Meander en Ballustrada. Onlangs zijn veel van zijn korte ver halen gebundeld in Plasmadromen (Verschijnsel, Mechelen). Peer van Meer is beeldend kunste naar, dichter en schrijver. Hij is een van de stuwende krachten achter het driejaarlijkse 'Stille Feest' in Sint Anna ter Muiden. Exposeerde op tal van plaatsen en treedt op als dich ter. Arjen van Meijgaard (Den Haag, 1973) publiceerde eerder in: Hon derd Dichters 8, KomkommerSrKwel, Op Ruwe Planken, Lava literair en Meander. Was genomineerd voor de literatuurprijs Brandende Pen 2006 van het tijdschrift Lava. Mede-au teur van www.derecensie.web-log.nl Andreas Oosthoek was hoofdredac teur van de Provinciale Zeeuwse Cou rant en is dichter en Nijhoffkenner. Theo Raats (1947) is redacteur van Ballustrada. Schrijft korte absurdis tische verhalen. Sinds jaar en dag ook poëzie. Gaf de gedichtenbundel Schouder aan schouder uit. Het ge dicht 'Domburg' uit die bundel is verfilmd door SNGfilms. Was gedu rende enige jaren als radiocolum nist te horen op Omroep Zeeland in het programma Zeggen en Schrijven. Binnenkort verschijnt een selectie van deze columns in boekvorm bij uitgeverij De Verse Hoeven. Margreet Schouwenaar (Schagen 1955) is dichter en auteur van kin derboeken. Voorts werkzaam als docent, verbonden aan de Hoge school 1NHOLLAND, afdeling OLB (opleiding leraren basisonderwijs). In 1991 genomineerd voor de Cees Buddinghprijs op grond van vier ge publiceerde gedichten in Revisor. In 1992 werd de eerste dichtbundel door Querido bezorgd. Er volgden er nog vijf. De zevende dichtbundel Wegen om te komen verschijnt in mei, eveneens bij Querido. Voor meer informatie: www.margreetschouwenaar.nl Thom Schrijer publiceerde gedich ten in Nederlandse en Vlaamse lite raire tijdschriften, in verzamelbun dels en op het internet. Hij won prijzen als de VU-podium Poëzie prijs 2000 en de Parmeno Poëzie prijs. In 2000 verscheen zijn door Saskia Eggink geïllustreerde en vorm gegeven bundel Lege Schommels, najaar 2001 zijn tweede bundel Uitvergroot. Schrijer organiseert ook poëzie-evenementen. Dit najaar geeft hij poëzieworkshops voor de Zeeuwse Volksuniversiteit. Dick O. Schultz (schuilnaam) werd krap voor de watersnood in Rotter dam geboren, en dat bleef veertig jaar lang uitvalsbasis. Ambachten, gelukken en ongelukken; thans

Ballustrada | 2008 | | pagina 94