HET CITAAT In de kont schep je loyaliteit "Als Clinton haar in haar kont had geneukt had ze misschien haar mond gehouden. Bill Clinton is niet zo'n kerel als ze zeg gen. Als hij haar in het Oval office had omgedraaid en haar in haar kont had geneukt, dan zou dit allemaal niet gebeurd zijn." is) "Nou, hij is nooit dominant geweest in hun relatie. Hij was V voorzichtig." O* "Kijk, zodra hij in het Witte Huis zat, was hij niet dominant O meer. Kon hij niet. Hij is ook niet dominant geweest met Willey. Daarom is ze kwaad op hem geworden. Zodra hij presi dent werd en niet meer in Arkansas zat, raakte hij zijn ver mogen om vrouwen te domineren kwijt. Zolang hij officier van justitie en gouverneur van een obscuur staatje was, ging het perfect." "Ja. Gennifer Flowers." "Wat gebeurt er nou helemaal in Arkansas? Als je valt terwijl je nog in Arkansas zit, dan val je niet zo'n eind." "Precies. En daar verwachten ze van je dat je achter de wijven aan zit. Dat is daar traditie." "Maar als je eenmaal in het Witte Huis zit, kun je niet domi nant zijn. En als je niet dominant kunt zijn, dan keert miss Willey zich tegen je en dan keert miss Monica zich tegen je. Als hij haar in haar kont had geneukt, had hij haar aan zich gebonden. Dat zou het pact moeten zijn. Dat zou een band moeten kweken. Maar er was geen pact." "Nou, ze was bang. Het scheelde een haar of ze had niets gezegd, weet je. Starr heeft haar overvallen. Elf man bij haar in die hotelkamer? Die haar te pakken namen? Dat was een volgnummer. Starr had in dat hotel een groepsverkrachting georganiseerd." "Ja, dat is zo. Maar tegen Linda Tripp praatte ze wél." "Je hebt gelijk."

Ballustrada | 2008 | | pagina 101