te bekennen dat je alcoholist bent, tot daar aan toe, maar dat je moet begrijpen dat je ongeneeslijk ziek bent omdat je niet met alcohol kunt om te gaan is natuurlijk de reinste quatsch. Kep geen AIDS. HaHaHa. Ik niet! Ik drink weer en ben tot Rede teruggevallen. Volgens mij had Jezus ook een slok op toen hij die Romeinen op de barricaden stond uit te maken voor rotte vis. Goddomme, ik ben niet ongeneeslijk ziek. Al lijd ik volgens mijn Ex mogelijk aan de ziekte van Asperger. Ik heb slechts enkele maanden in een zinsbegoocheling geleefd. Een soort virusinfectie op mijn harde schijf. Ik moet ergens in 2007 een Trojan Horse hebben ingeslikt ter grootte van een pond Maas landen De bewuste avond heb ik rustig zitten werken achter mijn laptopje. De verhalen die ik braakte waren van generlei waarde. Zoete hapjes versierd met toefjes slagroom. Je zou er dik van worden! Allemaal direct in de vuilcontainer gesmeten. Weg ermee, met dat moralistisch geneuzel over schoonheid en liefde. Ik verdiende lijfstraf! Ik houd van niemand. HaHaHa. En daar doe ik iedereen een groot plezier mee. Mijn Moeder houdt ook van niemand. Daar is zij in te prijzen, zij het dat ze tegen iedereen zegt er wel van te houden. Zij bidt, terwijl ze niet in God gelooft en baart kin deren zonder ooit te zijn klaar gekomen. Toen zij mijn Ex aan mij liet vertellen dat ik een foutje was ging er een siddering van opluchting door mij heen. Met deze identiteit kon ik leven. Alles viel op zijn plaats. Ik paste nu in mijn schaduw. Oh hemeltje, zij heeft mij haar borstvoeding onthouden. Dat was te volks! Mijn Moeder. Mijn milieu. Ik neem afstand van elke vorm van verbondenheid met mijn roots. Ik ben nu vrij. Blanco ongelukkig. Ik kies voor niets en zeker niet in de Liefde. Ik ben nu neutraal leeg. Kiezen voor de ultieme vrouw is non sens. Niet kiezen ook! Dat heeft me bijna mijn leven gekost. Je moet er wat voor over hebben een vrije amorele geest te benijden. Alle vrouwen uit mijn hart. Ik loop op de zaken voor uit. Wat maakt het ook uit. Schijt aan! Dit is geen boodschap. Ik brul in mijn eentje A-viertjes vol. Dan lees je het maar niet, Lezertje. Schrijf zelf! Meermalen heeft mijn Ex mij bezworen dat wanneer ik vreemd zou gaan, zij mij in mijn slaap zou vermoorden met een sla-

Ballustrada | 2008 | | pagina 79