alles kwijtraken. Wat een gekkie was ik toch! Mijn Liefde was ook een Lieverd. Jezus, wat was ik mild voor mijn forum-hup- peltje. Ik loog haar al ruim een maand voor en onze erotische uitspattingen kenden weinig grenzen meer. Dat zo een Peutje je zo voor het blok kon zetten. Mijn theorie voor niet-kiezen kon ik bij het grofvuil zetten. Niks geen stagelopen in mijn eigen therapie. Misschien moest ik die hele teringtherapie aan mijn laars lappen. Aan mijn aars vegen! HaHaHa. Maar dat zou mijn Ex niet pikken. Zij hechtte geloof aan een wonderbaarlijke ge nezing van mijn existentiële vacuüm met betrekking tot houden van. Zij onderwierp zich aan mij om haar huwelijk te redden. Dat had zelfs deze onnoemelijke paardenlul wel begrepen. Het streelde mijn overspannen egootje. Ik wilde mij geliefd blijven voelen door twee dames. Ik zat gevangen in een knellende zucht naar genegenheid. De Fles... de Fles zou zalving kunnen brengen. Zij riep mij zacht met liefdevolle overtuiging. En ik, oh hovaardige mensenvriend, wilde maar niet naar haar luiste ren. Ik wilde mijn redding niet verstaan en stapte ijdel met mijn grote Hobbitvoeten in de galg. Met dank aan al die AA- onnozelen! Zij draagt lingerie met nylons. Fucking stockings. Haar sierlijke teen tjes met roodgelakte nagels wenken wulps vanonder het dekbed uit. Zij brengt mij in verrukking en weet dat. Haar ogen stralen van op winding mij te zien stamelen van zucht naar verstrengeling van geest en lijf. Mijn gemoed is geen partij voor deze verleiding. Ciska kan de pleuris krijgen met haar adviesjes. Die preutse trut komt zelf veel te kort en compenseert dat met het luisteren naar geperverteerde fanta sieën van betalende klanten. Wat een arremoe! Ontkleed mij. Mijn onderlijf is onthaard. Haar warme lijfje kronkelt van verwachting in mijn armen. Zij stoot hongerige kreetjes uit. Ik open mijn inborst voor haar. Raak vrij van elke twijfel en mijn ver guisde lid verheft zich ouderwets jeugdig. Trillend van gelukzaligheid neemt zij mijn hoofd in haar handen en fluistert: Lief na jou neem ik nooit meer een andere vent! Neem me niet kwalijk. Wat een uitroep! Het grootste compli ment dat een minnaar kan krijgen en een streetwise oneliner met een existentiële grondslag. Ik moet mij nu sterken. Ik voel haar weer terugkomen in mijn hart. Snel een gulzig slokje wodka

Ballustrada | 2008 | | pagina 84