MEDEWERKERS 00 Job Degenaar (Dubbeldam 1952) publiceerde sinds 1976 zeven dicht bundels in Nederland en een in Polen. Bij ultg. Thomas Rap ver schenen De helderheid van morgens, Van de arena en het lastdier, Dus dit is zomer en Huisbroei. Publiceerde in vele bloemlezingen en periodieken als De Tweede Ronde, Vrij Nederland, Het Parool, De Standaard en Het Lie gend Konijn. Schreef een inleiding bij de Verzamelde Gedichten van uit gever/dichter Thomas Rap. Is ook nog actief als docent, musicus en als bestuurslid van PEN Nederland. Revathy Gopal (1947-2007) werd geboren in Bombay, waar zij het grootste deel van haar leven woon de. Werkte als dichteres, freelance journaliste, schrijfster van korte ver halen. In 1979 verscheen haar eer ste gedicht in Subterranean. Haar ge dicht I Would Know You Anywhere over de god Ganesha won in 2000 de tweede prijs in de All India Poe try Competition (British Council en Indian Poetry Society). Bundels: Eden Gardens and other poems (2001), Six (2002). Haar laatste dichtbundel, Last Possibilities of Light, verscheen kort voor haar dood in maart 2007. Kees Klok (Dordrecht 1951) is dich ter, vertaler en historicus. Werkt(e) mee aan talloze tijdschriften, bloemlezingen en literaire initiatie ven. Recente boekpublicaties: En vooral: de gordijnen dicht. Kroniek, uitg. Liverse 2008, Het is al laat. Ge dichten, uitg. Liverse 2008 en IJzeren logica. Verhalen, uitg. Liverse, 2009. Gert P. Kuipers (Zaamslag 1950) pu bliceerde eind jaren zeventig en be gin jaren tachtig in samenwerking met broer Jan fantastische verhalen in tijdschriften en Bruna-jaarboeken Ganymedes. Daarna ontwikkelde en schreef hij cursusmateriaal over computergebruik, en maakte web sites voor kunstenaars. Ook is hij de initiator van de Breezandsche Cou rant, orgaan van de Vrije Enclave Breezand. Recente boekpublicatie: Het Spel om de Regendanser (2007; met Jan J.B. Kuipers). Jan J.B. Kuipers (Zaamslag 1953) was stadsdichter van Middelburg 2005/ 2006. Publiceerde zo'n 40 boeken en honderden bijdragen: geschiede nis, archeologie, letteren, SF, thril lers en jeugdliteratuur. Prijzen fictie en non-fictie. Essays, verhalen en poëzie o.a. in Hollands Maandblad, Optima, Spiegel Historiael, De Tweede Ronde, vertalingen in bloemlezingen als An der Grenze. Redacteur van o.m. Ballustrada. Actief als recen sent, co-auteur van geschiedenis methoden. Recente titels: In de schaduw van Michiel, Het Spel om de Regendanser, Thuis in Zeeland. Zie ook www.janjbkuipers.nl

Ballustrada | 2009 | | pagina 108