MEDEWERKERS NO ON Yorgos Dalman (1973) is woon achtig te's Hertogenbosch. In 2004 verscheen bij uitgeverij Passage zijn eerste regenachtige verhalenbundel De vrouw in de kamer. Dit najaar ver schijnt zijn tweede boek, getiteld Tango in het slachthuis. Opnieuw re gen, steegjes, schaduwen, film noir en B-movieplots. U bent lekker ge waarschuwd. Kees Engelhart: Beverwijk 1957- 1974, Den Helder 1974-..Uitgeef- huis Bach&MacLennan. Johan Everaers (1949) schrijft ver halen en artikelen; hij publiceerde over ornithologische onderwerpen in o.a. Stema en De Levende Natuur. Everaers is initiatiefnemer en al meer dan twintig jaar organisator van de tentoonstellingen in galerie Galerij in Zierikzee en verder is hij actief in het mail-artnetwerk onder het pseudoniem Ever Arts. Hij pu bliceert ook op dit terrein, onder andere in Ballustrada. Zijn op on verwachte tijdstippen verschijnen de eenmanstijdschrift Leskimo de Zierykzée beleefde in 2009 de der tiende jaargang. Ko de Jonge (1945), de vormgever van Ballustrada, is betrokken bij di verse activiteiten op het gebied van de beeldende kunst, van tekeningen tot objecten, installaties en projec ten. Veel werk vindt plaats in de wereld van mail-art. De Jonge be heert de 'wALLofsmALLart' in de kunstwerkplaats Kipvis, Vlissingen en het 'ARTisSTARTplus', een ar chief met kunstenaarsboekjes. Kaki Gaia-dada (Rotterdam 1965) woont en werkt in Westdorpe. Schrijft voor Ballustrada lange korte verhalen. Gelegenheidsdichter in de bloemlezing Zeeuws Dicht. Rob van Bedaf is zaakvoerder van Atelier Gaia-Dada: beeldhouwer/ambachts man in natuursteen en partner in No Crap, copywriting. Jokt over zijn leeftijd, www.gaia-dada.nl. Kees Klok (Dordrecht 1951) is dich ter, vertaler en historicus. Werkt(e) mee aan vele tijdschriften, bloem lezingen en literaire initiatieven. Recente boekpublicaties: En vooral: de gordijnen dicht. Kroniek, uitg. Liverse 2008, Het is al laat. Gedich ten, uitg. Liverse 2008 en IJzeren logi ca. Verhalen, uitg. Liverse, 2009. Jan J.B. Kuipers (Zaamslag 1953) was stadsdichter van Middelburg 2005/ 2006. Publiceerde meer dan 45 boe ken en honderden bijdragen: ge schiedenis, archeologie, letteren, SF, thrillers en jeugdliteratuur. Prijzen fictie en non-fictie. Essays, verhalen en poëzie o.a. in Hollands Maand blad, Optima, Spiegel Historiael, De Tweede Ronde, vertalingen in bloem lezingen als An der Grenze. Redac-

Ballustrada | 2009 | | pagina 96