vodka met koffielikeur te shaken. Vodka and Kahlua coffee liqueur. Created by my father's Belgian colleague, after the War in the Hotel Metropole in Brussels. Hoe konden ze deze nieuwe dag anders samen doorbrengen dan bij de glazen poetsende bartender hun cocktails te drinken tot ze er genoeg van kregen. Nog maar eens naar bed om de liefde te bedrijven. Omdat dat bij het luxe leventje hoorde? Of deze avond met een slow de dansvloer uitvegen op de muziek van Rocky and Daisy, the husband and wife musical van het fun ship? Liefde! Erotiek verkleed in porno! Con amore als het kan. Que bella cosa mee neuriën met kurkogen, zwalpend tussen opgedofte rustpensioenen. Een knekelfeest voor uit gebluste winkeliers en snoevende middenkaderleden. Je zal ze zien de vakantiedametjes op zoek naar de ideale man, maar dan wel met de centen van de ouwe rakker, die zij na hun jarenlang getreiter een arduinen aandenken bezorgden. Je moet het maar eens aankijken hoe ze echt zijn. Die mooie meiden van twintig, die je konden opwinden met hun lange witte benen. Als je maar zong als een nachtegaaltje. Dan smolten ze in je bord. Met hun eerste gouden kruisje tussen hun borsten. Ze wisten toen niet dat het uitsluitend ging om wat je tussen die benen kon vinden. Hoe oud was ze toen ze dat huilend in haar bed begreep? Hoe oud was Marilou? Veertig? Niet in te schatten. Het kon ook vijftig zijn. Zoals ze de wijn ouder maken. La valse des étiquettes. Wat kon zij hem nog vertellen wat hem niet verveelde. Octavio redde de situatie. Heren zijn die Italianen. Zoals die zich kunnen aanmelden als Zorro in zijn gedistingeerde rol. Si cela vous intéresse Madame, je vous conseille d'aller voir ce soir le nouveau cirque moderne de Cervetto. Je vous arrange deux places si vous le voulez. Stel je voor! Vanavond dan eindelijk met een doel naar Venetië. Eens niet in de kajuit kijken naar vrouwen die uit de kleren gaan op het scherm. Marilou twijfelde. Dat merkte hij zo duidelijk. Een man vroeg haar wat! Iedere vraag van een man hield voor haar een bedwelming in. Het werkte koudweg op haar hormonen. Zo was het. Que verrons-nous de spécial cher Octavio? Cela vaut-il bien la peine de nous déplacer? Of het de moeite loon de? Octavio liet betijen. Zoals de Kahlua bezinkt in de Black Russian. Hij had erover gelezen. Kahlua. Het verblijf van de

Ballustrada | 2010 | | pagina 75