MEDEWERKERS Tijs VAN Bragt is dichter te Groede. Eindigde dit jaar hoog in de Turing Nationale Gedichtenwedstrijd. Peter van Druenen beoefende vele ambachten, zoals dat van histori cus, schoolmeester, uitgever, webde signer, internetjournalist en onder nemer. Schreef ook een tiental boe ken over historische onderwerpen en richt zich sinds een aantal jaren op het schrijven van fictie. Daar naast is hij nog twee dagen per week actief voor zijn eigen bedrijf (EXED internet) en bedenkt en bouwt hij sinds 2010 video-installaties. In middels zijn er twee exposities ge weest. Johan Everaers (1949) schrijft verha len en artikelen; hij publiceerde over ornithologische onderwerpen in o.a. Sterna en De Levende Natuur. Everaers is initiatiefnemer en al meer dan twintig jaar organisator van de tentoonstellingen in galerie Galerij in Zierikzee en is actief in het mail-artnetwerk onder het pseu doniem Ever Arts. Hij maakt sinds kort deel uit van de redactie van Ballustrada. Zijn op onverwachte tijdstippen verschijnende eenmans tijdschrift Leskimo de Zierykzée be leeft in 2011 de vijftiende jaargang. Rob van Hese (Middelburg 1953) publiceerde poëzie in verschillende bloemlezingen en literaire tijd schriften. Hij debuteerde in 1977 met de bundel Uithuizig plezier (uitg. Seventy Seven), waarna nog enkele bundels volgden - hij werkt thans aan een roman. Publiceerde al verschillende malen in Ballustrada en drijft een eigen tekstbureau. Ko de Jonge (1945), de vormgever van Ballustrada, is betrokken bij di verse activiteiten op het gebied van de beeldende kunst, van tekeningen tot objecten, installaties en projec ten. Veel werk vindt plaats in de wereld van mail-art. De Jonge be heert de 'wALLofsmALLart' in de kunstwerkplaats Kipvis, Vlissingen en het 'ARTisSTARTplus', een ar chief met kunstenaarsboekjes. Is te genwoordig ook de decorontwerper van de 'Mannen van Papier' (Wim Hofman, Jan J.B. Kuipers, Thom Schrijer, André van der Veeke). Kaki Gaia-Dada (Rotterdam 1965) woont en werkt in Westdorpe. Schrijft voor Ballustrada lange korte verhalen. Poëzie in o.m. de bloem lezing Zeeuws Dicht. Rob van Bedaf is zaakvoerder van Atelier Gaia- Dada: beeldhouwer/ambachtsman in natuursteen en partner in No Crap, copywriting. Schrijft zijn ro man Stotteraar. Zie ook www.gaia-dada.nl.

Ballustrada | 2011 | | pagina 85