MEDEWERKERS o\ 00 John M. Bennett (Chicago 1942) is een Amerikaans dichter. Zijn experi mentele en visuele poëzie en audio- kunst is opgenomen in collecties van o.a. de Washington University in St. Louis, de Ohio State Univer sity en vele andere instellingen over de hele wereld. Zijn samenwerking met audio-kunstenaar Rod Summers begon eind jaren tachtig. Zie ook: www.johnmbennett.net Fred R. Bloemink (Bennebroek 1945) is cultuurwetenschapper, zeiler, dich ter. Publicaties stads- en regioge schiedenis. Sinds 1993 poëzie in De Tweede Ronde en andere tijdschrif ten. Poëziebundels: Cötes Sauvages, Het Mes, Om boeg en tuig, Steeds in zee, Landtong. Nieuwe bundel in voorbereiding. Hendrik Carette (Brugge, 1946) pu bliceerde zeven dichtbundels. Meest recent: Gestoten lucht (Gent, 2006), Een zeemeermin aan de monding van het Zwin (Gent, 2011). Benno Bar nard schreef over de laatste: 'Je bun del is van een woeste zelfbeheersing, van een verbluffende eruditie, van een kwaadaardige zangerigheid.' (zie Poë ziekrant, juni 2011). Achtste dicht bundel Vanuit de duisternis die mij omringt staat in de steigers. Recente publicaties in Bailustrada, Het Lie gend Konijn, Poëziekrant, Septentrion en Mededelingen van het C.D.R. Tamara Derzhavets (Zarechniy 1967) vestigde zich in 2004 in Nederland. Haar twee grootste passies: genees kunde en kunst. Russische literatuur kreeg ze met de paplepel ingegoten en Vlaamse schilders waren van jongs af aan favorieten die haar nog steeds kippenvel geven wanneer ze in Vlaanderen is. Kees Engelhart (1957) publiceerde poëzie in vele tijdschriften. In 2006 debuteerde hij met de bundel Wereldsuccessen (Contrabasreeks), na dien verschenen Niet voor kinderen (Bach MacLennan, 2008), Fan tastische Gedichten (De Manke God, 2010), De Verloofde van Meester (De Manke God, 2010). Engelhart schrijft ook een column voor het literair internet magazine Hanta. Johan Everaers (1949) schrijft ver halen en artikelen; hij publiceerde over ornithologische onderwerpen in o.a. Sterna en De Levende Natuur. Everaers organiseerde bijna 25 jaar tentoonstellingen in galerie Galerij in Zierikzee en is actief in het mail- artnetwerk onder het pseudoniem Ever Arts. Hij maakt sinds 2010 deel uit van de redactie van Bailustrada. Zijn op onverwachte tijdstippen verschijnende eenmanstijdschrift Leskimo de Zierykzée beleeft in 2012 de zestiende jaargang.

Ballustrada | 2012 | | pagina 91