Kees Klok (Dordrecht 1951) is dich ter, vertaler en historicus. Werkt(e) mee aan talloze tijdschriften, bloemlezingen en literaire initiatie ven. Recente boekpublicaties: Reis- griep. Literair dagboek (Liverse 2012), Hoe de wereld zich zou openen. Gedichten (Liverse 2012), Op koers. Korte verhalen en cursieven (Liverse 2012). Gert P. Kuipers (Zaamslag 1950) pu bliceerde eind jaren zeventig en be gin jaren tachtig in samenwerking met zijn broer Jan fantastische ver halen in tijdschriften en afleverin gen van Bruna-jaarboek Ganymedes. Ontwikkelde en schreef cursusmate riaal over computergebruik, maakte kunstenaarswebsites en digitale gra fiek. Was initiator en vormgever van v/h de Breezandsche Courant, orgaan van de Vrije Enclave Breezand. Meest recente boekpublicatie: Het Spel om de Regendanser (Verschijnsel, 2007; metJanJ.B. Kuipers). JanJ.B. Kuipers (Zaamslag 1953) pu bliceerde meer dan 50 boeken en honderden bijdragen: geschiedenis, archeologie, letteren, SF, thrillers, jeugdliteratuur. Prijzen (non)fictie. Was stadsdichter van Middelburg 2005/2006. Essays, verhalen en poëzie in o.a. Hollands Maandblad, Optima, Spiegel Historiael, De Tweede Ronde, Kortverhaal, vertalingen in Duits- en Engelstalige publicaties. Redacteur van o.m. Ballustrada. Te vens recensent, co-auteur onder wijsmethoden. Recente titels: De Put (Liverse, 2012), Een ramp van 5000 tekens (Liverse, 2013), De Staats- Spaanse Linies (den Boer de Ruiter, 2013). Zie ook www.janjbkuipers.nl Ellen Van Pelt (1980) is psychologe en psychoanalytisch psychothera peute. Ze volgde de opleiding Lite raire Creatie aan de Academie van Borgerhout. Voor de novelle Drift, haar literair debuut ontving ze een eervolle vermelding bij de Gouden Meeuw (2012). P.J. Sas (1970) studeerde filosofie (promotie 2001) en werkt als redac teur voor de Socialistische Partij. Hij publiceerde artikelen en poëzie in onder meer Radix, Circumplaudo en Absint. Dick O. Schultz (Dico Schultz) werd in Rotterdam geboren en die stad bleef veertig jaar lang uitvalsbasis. Thans woont hij op een dorp, ook aan een rivier. Publiceerde vele ma len in Ballustrada. In 2009 ver scheen zijn bundel bioscoopverha- len Zakcinema. John Toxopeus (Utrecht, 1946) is ge pensioneerd en was daarvoor vak bondsbestuurder. Hij studeerde psy chologie. Hij publiceerde in Neder landse en Vlaamse literaire tijd schriften waaronder Ballustrada, De Brakke Hond, Deus ex Machina, Exta- ze, Kortverhaal, Passionate Magazine en Tirade. Begin dit jaar debuteerde hij met zijn verhalenbundel Des noods met harde hand. Hij blogt op www.mijn2deleven.nl André van der Veeke (Rotterdam 1947) publiceerde o.a. in Hollands Maandblad, Biografisch Bulletin, De Poëziekrant en Zeeuws Tijdschrift. Dichtbundels: Het Sacrament van de Sneeuw, Reizigers voor alle richtingen, Tekens in het Land, Moerasbeest Ver driet (Wagner Van Santen, 2006), Rotterdam vertrekt (Contrabas, 2010), Blauw als ijs (Liverse, 2010). Ver halenbundel: Een meedogenloze vrede (Liverse, 2012).

Ballustrada | 2013 | | pagina 100