MEDEWERKERS rv o\ Gerard Berends (1946) woont en werkt in Emmen. Hij schrijft voor kinderen en volwassenen. Is boven dien actief als schilder. Recent maakte Theatergroep Anna's Steen (Antwerpen) een toneelvoorstelling van zijn kinderboek Zokken met de z van zondag (uitgeverij Querido). Johan Bordewijk publiceerde in april 2011 zijn debuutroman Morgen vlieg ik terug. Daarnaast werkt hij als re dacteur voor uitgeverij De Brouwerij Brainbooks. Zijn verhaal in dit nummer wordt dit jaar opgenomen in een verhalenbundel bij dezelfde uitgeverij. Tijs van Bragt, dichter. Zijn eerste bundel, Alles is in mij, verscheen in 2012 bij de Drvkkery in Middel burg. Ook verscheen zijn werk in bloemlezingen, literaire tijdschrif ten en op internet. Zie ook www.tijsvanbragt.nl Hendrik Carette (Brugge, 1946) pu bliceerde zeven dichtbundels. Meest recent: Gestolen lucht (Gent 2006), Een zeemeermin aan de monding van het Zwin (Gent, 2011). Benno Barnard schreef over de laatste: 'Je bundel is van een woeste zelfbeheer sing, van een verbluffende eruditie, van een kwaadaardige zangerigheid.' (zie Poëziekrant, juni 2011). Achtste dichtbundel Vanuit de duisternis die mij omringt staat in de steigers. Re cente publicaties in Ballustrada, Het Liegend Konijn, Poëziekrant, Septen- trion en Medelingen van het C.D.R. Johan Everaers (1949) schrijft ver halen en artikelen; hij publiceerde over kunst, natuur en landschap enz. in o.a. Ballustrada, Sterna en De Levende Natuur. Everaers organiseer de ruim twintig jaar lang tentoon stellingen voor galerie Galerij in Zie- rikzee en is sinds 1985 actief in het mai'/arf-netwerk onder het pseudo niem Ever Arts. Hij maakt sinds 2010 deel uit van de redactie van Ballustrada. Zijn eenmanstijdschrift Leskimo de Zierykzée beleeft in 2013 de zeventiende jaargang. Onlangs verscheen bij Uitgeverij Liverse de verhalenbundel Het Grote Gedicht en andere verhalen. Ko de Jonge (1945), de vormgever van Ballustrada, is betrokken bij di verse activiteiten in de beeldende kunst, van tekeningen tot objecten, installaties en projecten. Veel werk vindt plaats in de wereld van mail- art. De Jonge beheert de 'wALLof- smALLart' in de kunstwerkplaats Kip- Vis, Vlissingen, de collectie 'ARTis- STARTplus', een archief met kunste naarsboekjes en presenteerde recen telijk projecten in de paviljoens van het IK-eiland in Oost-Souburg.

Ballustrada | 2013 | | pagina 99