Bert Bevers (1954) is dichter en beel dend kunstenaar. Stelt regelmatig bloemlezingen samen. Zijn meest recente bundels zijn Lambertus van Sint-Omaars beschrijft de wereld (2007), Andere taal (2010) en Eigen Terrein - Gedichten 1998-2013 (2013). Hij onderhoudt verschillende blogs, die te ontsluiten zijn via zijn web site www.bertbevers.com Job Degenaar publiceerde vanaf 1976 acht Nederlandse dichtbun dels, een Poolse bloemlezing van zijn werk en een drietalige (Ned- Dui-Eng) in Duitsland. Recent: Vluchtgegevens (2011), Handkussen van de tijd (keuze uit eerdere bun dels, 2012), Het orakel van Parijs - een beeldverhaal (i.s.m. beeldend kunstenares Monica Maat) en Acht- zig, Engelse en Nederlandse ver talingen van Reiner Kunze (i.s.m. Annmarie Sauer). Publiceerde ook beschouwingen over kunst en cul tuur. In voorbereiding is een foto- poëzieboek. Meer informatie: www.jobdegenaar.nl Kees Engelhart (1957) publiceerde poëzie in vele tijdschriften. In 2006 debuteerde hij met de bundel Wereldsuccessen (Contrabasreeks), na dien verschenen Niet voor kinderen (Bach Sc MacLennan, 2008), Fan tastische Gedichten (De Manke God, 2010), De Verloofde van Meester (De Manke God, 2010). Engelhart schrijft ook een column voor het literair internet magazine Hanta. Johan Everaers (1949) publiceert over kunst, natuur en landschap in o.a. Ballustrada en Stema. Organi seerde ruim twintig jaar tentoon stellingen voor galerie Galerij in Zie- rikzee. Is sinds 1985 actief in het mailart netwerk onder het pseudo niem Ever Arts. Maakt sinds 2010 deel uit van de redactie van Bal lustrada. Zijn eenmanstijdschrift Leskimo de Zierycsée beleeft in 2014 de achttiende jaargang. Bij Uitgeve rij Liverse verscheen de verhalen bundel Het Grote Gedicht die in 2014 wordt opgevolgd door Verdwaalde Oeverloper. Jan van der Geer (1949) publiceerde in Avenue literair, Letteriek, Herman en Kruispunt. Hij was redacteur van cultureel jeugdblad BE en medeop richter van de roemruchte stichting Bobby Kinghe. Samen met Gerrit de Wolf en Kees Klok organiseerde hij poëzieavonden. In 2012 publiceerde hij bij uitgeverij Liverse zijn eerste dichtbundel Niemand verdwijnt. Dit jaar verschijnt bij dezelfde uitgever een bundel met korte verhalen en miniaturen. Jesse Glass: zie de rubriek Taal Ver Taal in deze aflevering. Ko de Jonge (1945), de vormgever van Ballustrada, is betrokken bij di verse activiteiten op het gebied van de beeldende kunst, van tekeningen tot objecten, installaties en pro jecten. Veel werk vindt plaats in de wereld van mail-art. De Jonge beheert de "wALLofsmALLart" in de kunstwerkplaats KipVis, Vlissin- gen en het "ARTisSTARTplus", een archief met kunstenaarsboekjes. Hij is de bedenker en initiatiefnemer van het KipVis-project 'Ik ben een God....' Kees Klok (Dordrecht 1951) is dich ter, vertaler en historicus. Werkt(e) mee aan talloze tijdschriften, bloemlezingen en literaire initiatie ven. Recente boekpublicaties: Reis- griep. Literair dagboek (Liverse 2012), Hoe de wereld zich zou openen. Gedichten (Liverse 2012), Op koers. Korte verhalen en cursieven (Liverse 2012), Balancerend op de rand van

Ballustrada | 2014 | | pagina 103