Kinghe in Dordrecht. Met Gerrit de Wolf en Kees Klok organiseerde hij poëzieavonden. In 2012 publiceer de hij de dichtbundel Niemand verdwijnt (Liverse), in 2014 de ver halenbundel Wakker in een Droom (Liverse). Hij is sinds 2015 proza- redacteur bij Liverse. Rogier de Jong woont in Aarden burg. Hij publiceerde eerder in Tirade (1972, poëzie) en De Brakke Hond (1988, proza). Ko de Jonge (1945), vormgever van Ballustrada, is beeldend kunstenaar: van tekeningen tot objecten, instal laties en projecten. Veel werk vindt plaats in de wereld van mail-art. De resultaten van het project 'pARTs- fromheaven' zijn in de recente Bal- lustrada's te zien. Hij beheert de wALLofsmALLart' in kunstwerk plaats KipVis, Vlissingen en 'ART- isSTARTplus', een archief met kunstenaarsboekjes. Is bedenker en initiatiefnemer van het KipVis- project 'Ik ben een God Kees Klok (Dordrecht 1951) is historicus, letterkundige, dichter en vaste medewerker van Ballustrada. Meer informatie over zijn werk en vele publicaties: kees-klok.blogspot.nl Gert P. Kuipers (Zaamslag 1950) pu bliceerde met broer Jan fantastische verhalen in o.m. Bruna-jaarboek Ganymedes, de roman Het Spel om de Regendanser (2007) en Hannelore. Kind van een Duitse moeder in oor logstijd 1940-1947 (2010). Maakte kunstenaarswebsites, digitale gra fiek. Initiator van de absurdistische internetcourant Breezandsche Courant. Regisseerde/produceerde de serie Breezandsche berichten (m.m.v. broer Jan en Theo Raats; CTV 2013). Recent: Echografie (ver halen; Uitg. Liverse). Jan J.B. Kuipers (Zaamslag 1953-) publiceerde ca. 70 boeken: non fictie/fictie voor volwassenen en kinderen. Stadsdichter Middelburg 2005/2006. Redacteur of medewer ker van o.m. Ballustrada, Archeologie Magazine, Zeeuws Erfgoed. Publiceert tegenwoordig ook publieksbiogra- heen: Der Kaiser! (2015), Willem m De weerspannige koning (2017) Willem van Oranje (in voorberei ding)/ alle bij Walburg Pers. Is betrokken bij Zeeuwse cultuurhisto rische routes. Treedt op met lezin gen, poëzie, verhalen. Zie verder www.janjbkuipers.nl Paul van Leeuwenkamp (Den Haag 1955) publiceerde verhalen, gedich ten, recensies, essays. In zijn proza is vaak het fantastische aanwezig. Dichtbundels: Brede gebaren (1992) Als een huis (1996), Krabbels op de krant (2004), verhalenbundel Plas- madromen (2007), (verhalen)roman Voor de geboorte (2014). Sinds 2013 is hij medesamensteller van het fantastische jaarboek Ganymedes. Bij Liverse is de essaybundel Fantastisch! aangekondigd. Akjen VAN Meijgaard (Den Haag 1973) publiceerde in o.a. Deus Ex Machina, De Tweede Ronde, Ballu strada, Meander, De beste verhalen uit duizend woorden, (Nieuw Amster dam, 2008). In oktober 2017 ver scheen zijn eerste roman, We heb ben alles bij ons (In de Knipscheer). Hij schrijft recensies voor Extaze en boekhandel Athenaeum en houdt een weblog bij met impressies van literaire fictie en non-fictie (www.eenboekrecensie.blogspot.nl) Zie ook www.arjenvanmeijgaard.com Theo Raats was redacteur van o.m. Nieuw Zeeland, Ballustrada, Nehalen- nia, in 2013-2014 stadsdichter van Middelburg, en twee jaar lang vaste columnist in het literair program ma 'Zegge en Schrijve' van Omroep Zeeland. Zijn verhaal Pane ver scheen in Zondig in Zeeland en Nederland Leest, en werd verfilmd door Wietske de Klerk. Bij Liverse verschenen de verhalenbundels De onvennijdelijkheid der Dingen en Celeste Zaligheden. Is nu bezig met een bundel over Zeeuwse dorpen en steden. Frank Roger (Gent 1957) schrijft sedert jaar en dag verhalen in fan tastische, surrealistische en satirische stijl, en pleegt collages en grafisch werk in datzelfde genre. Het leidde inmiddels tot meer dan 1000 publi caties in meer dan 40 talen. Meer hierover op www.frankroger.be Willem M. Roggeman (Brussel, 1935) is een Vlaams dichter en prozaschrijver. Hij schrijft, naast gedichten, essays over literatuur en beeldende kunst. Van 1982 tot 1989 was hij voorzitter van het Louis Paul Boon Genootschap; hij is het opnieuw sinds 2006. Roggeman publiceerde tientallen titels en won verschillende prijzen. Marcel de Roos (1958) publiceerde in diverse uitgaven van de Dichters Groep Woerden (DGW), waarvan hij zeven jaar lid en bestuurslid was. Ook draagt hij regelmatig voor uit eigen werk. Marcel werkt bij gelegenheid samen met andere kunstenaars. Maria Ros is lid van de Dordtse Dichters, en schrijft gedichten en korte verhalen. Ze werkt aan een dichtbundel en publiceerde eerder in o.m. Real Mag. en Stadsgedichten. Mia Timiaan (Bergen op Zoom 1980) is schrijver en creatieve huur ling met haar tekstbedrijf elizee tekst idee. Schrijft korte verha len, (jeugd)theater en screenplays en is ghostwriter voor het bedrijfs leven. Voor 'Sinister Zeeland' orga niseert ze ghostwalks. Timiaan woont en werkt in Middelburg en publiceerde o.a. in NRC, Krakatau en Nederland Leest. Ze won in 2017 Het Rode Oor, voor het beste nieuwe erotische verhaal. Zie ook www.timiaan.nl John Toxopeus (Utrecht 1946) is gepensioneerd vakbondsbestuurder. Hij studeerde psychologie. Oktober 2016 verscheen zijn vierde ver halenbundel Zo zien de mensen het graag, met satirische verhalen over televisiesterren. Oktober 2017 ver scheen Intiemer kunnen we niet, een dagboek over o.m. het dagelijkse schrijven. Hij werkt aan een bundel zkv's (zeer korte verhalen) over de Vrijstad Vianen, zijn woonplaats, en water. Zie daarvoor ook zijn weblog www.johntoxopeus.nl André van der Veeke (Rotterdam 1947) publiceerde poëzie, verhalen en artikelen in vele tijdschriften. Verhalenbundel: Een meedogenloze vrede (Liverse, 2012). Dichtbundels: Het Sacrament van de Sneeuw (Slib reeks), Reizigers voor alle richtingen (ADZ), Tekens in het Land, Moeras beest Verdriet (Wagner Van Santen, 2006), Rotterdam vertrekt (Contrabas, 2010), Blauw als ijs (Liverse, 2010), Poldergeest (Liverse, 2014), Dwangarbeider van de poëzie (Liverse, 2017). Jabik Veenbaas (1959) is o.m. dichter en filosoof. N.a.v. Darwinistische weemoed schreef Piet Gerbrandy VolkskrantVeenbaas is een be langrijk dichter.' Willem Thies over

Ballustrada | 2018 | | pagina 56