fahig noemen ze dat in goed Nederlands. Slachtoffer van zijn houding lijkt me alleen zijn eigen poëzie te worden. Zijn laat ste ronkende en hier geciteerde gedichten zijn nu niet bepaald een bewijs van het goed - en met een ontvankelijke geest - functioneren van een Dichter des Vaderlands. En natuurlijk, en dat is kwalijker, schoffeert hij op die manier het ambt. Een beetje herrie in de tent valt toe te juichen, maar die moet niet gedicteerd worden door Grauw Links. Dus Tsead, laat godverdomme nog aan toe de poëzie eindelijk eens voor iedereen in dit land stromen. /^Vrienden van Ballustrada 2019 R. Arends F. Baars J. v.d. Berge-Bliek W. Blanken G. Bouma H. van Boxtel T. Brandenbarg J. Breeuwer M. Brink W. van Broekhoven J. Bruyneel J. Buma Ph. Cailliau H. Carette J. Degenaar j J.L. Dieleman P. van Druenen J. Duinhof F. Feij J. van der Geer J. Goerée A. Hanneman M. Heestermans W. Hofman B. Hoogland W. de Houck F. van Houtum J.P. Kakebeeke J. Kamps A. Kasse K. Klok J. Kruit M. van Leemput M. van Leeuwen P. van Leeuwenkamp K. van Meer F. Meulenberg L. Moelker H. Overvliet D. Parlevliet R. Peters E. de Rooy J. Rouw Th. Schrijer P. van Sluys R. Soesman P. van Soest P. Steutel Stichting Hogedruk- gebied Stichting Zeeuws Blauw D. Tenner L. Toth P. v.d. Velde A. Verdonck J. Verschoore H. Verstraeten F. van Vloten A. Vriezen P. van de Wassenberg A. Weggemans B. Willems W. de Zeeuw. Beeldend werk Jorieke Rottier Toen het vorige nummer van Ballustrada in een vernieuwd jas je werd uitgebracht, was dat tevens het einde van het project pARTSfromheaven. Met ingang van het huidige nummer zal steeds één beeldend kunstenaar onder de aandacht worden gebracht. Deze keer heb ik gekozen voor beeldend werk van Jorieke Rottier (Vlissingen 1992). Het zijn bladzijden uit het werk Untitled (2019). Het object toont het weefsel van een verhaal en tekst is veran derd in (be)tekening. De witruimte is zichtbaar gemaakt door middel van tijd en inkt. Untitled was te zien tijdens de zomer- tentoonstelling bij galerie Mon Capitaine in Middelburg. Ko de Jonge

Ballustrada | 2019 | | pagina 5