Bij het overlijden eind januari 2020 van maiiartist/arTchitect Johan van Ceiuwe maakte Jan Verschoore deze artstamp. Aschwin van den Abeele (Westdorpe 1971) publiceerde poëzie in enkele bloemlezingen PoemtataHellebosch (B) en Tot het nabij is (NL)) en op de digitale poëzie-platformen Avier en Vers op Zondag (PZC). Maakt ook tekeningen en werkt bij verschil lende Zeeuwse maatschappelijke en culturele organisaties. Patrick Auwelaert publiceerde zijn gedichten tot dusver in onder meer Dietsche Warande Belfort, De Vlaamse Gids, De Brakke Hond, Deus ex Machina, Poëziekrant en Gierik Nieuw Vlaams Tijdschrift. Ira Bart (Sas van Gent 1947-Rotter- dam 1996) publiceerde sinds begin jaren tachtig vooral verhalen. Ze doceerde aan de Schrijversschool van de SKVR en was hostess voor de buitenlandse gasten van Poetry International. Verhalenbundels o.a. Het laatste landschap, Het huis met de kamers. Postuum verscheen de poëziebundel Verwaaide liefdes, tere vleugels. In de Zeeuwse Slibreeks verscheen het verhaal Het begin van de jaartelling (1995). San Bos debuteerde met de verhalen bundel Je moet wat, die werd geno mineerd voor de ANV Debutanten prijs 2016. Eerder publiceerde zij in o.a. Kortverhaal, De Revisor, NRC Handelsblad, Trouw, Ballustrada en Bulkboek. Enkele van haar verhalen werden vertaald in het Duits en verschenen in het tijdschrift die horen. San Bos won de Nieuw Proza Prijs 2015. Tijs van Bragt (1985) woont en werkt in Groede. In december 2019 verscheen zijn bundel Bonterik Sterrenzager (uitgeverij De Kaneel- fabriek). Zie ook www.tijsvanbragt.nl Will van Broekhoven is dichter en psycholoog. Groeide op in Zeeuws- Vlaanderen. Woont in Antwerpen Publiceerde in Ballustrada en in de bundel OverBuren (Bert Bevers, 2017). Gedichten en verhalen'zijn te lezen op www.willschrijft.com. Hij is secretaris-penningmeester van de Vereniging van Vlaamse Letterkundigen. Jorien Brugmans is beeldend kun stenaar en dichter. Zij publiceerde poëzie in diverse fotoboeken en bloemlezingen, in Vers op Zondag (PZC) en op een 'sprekende gevel' in Middelburg. In 2009 ontving zij de Rabobank Poëzieprijs ZVL voor het gedicht 'loskomen'. Hendrik Carette (Brugge 1946) is dichter, essayist en vertaler en een bewonderaar van de boeken van Jorge Luis Borges. Hij is een Boog schutter en volgens de Chinezen ook een Hond. Zijn gedichten ver schenen in periodieken als Ballu strada, Het Liegend Konijn, Deus ex Machina, het maandblad Meervoud en helaas verdwenen tijdschriften zoals Gedicht (onder redactie van Remco Campert), Maatstaf en het kunsttijdschrift Vlaanderen. Meest recente dichtbundel: Panorama's en portretten (Liverse, 2018). Emma Crebolder (Sint Jansteen 1942 als Emmy van der Velde) is afrikanist en de eerste stadsdichter van Nederland (Venlo in 1993). Zij publiceerde o.m. de poëziebundels Zwerftaal (1995), Vergeten (2010), Vallen (2012), Verzoenen (2014) en Opsnuiven (2018). Zie ook www.emmacrebolder.com Yorgos Dalman (1973) woont in een idyllisch plaatsje ergens bene den de grote rivieren. Is 'van huis uit niets bijzonders'. Publiceerde

Ballustrada | 2020 | | pagina 60