CONSENT 2e jaargang no: 1.- 1992 INHOUD Colofon, Inhoud. Tussen Bakboord en Stuurboord. Waar zijn we te zien. Van de Sponsors Marine Management Group B.V. Beste mensen. Opstel. Foto Visserhaven Vlissingen. {Firma Dert) Mogen wij ons even voorstellen. Te Koop. Beste Lezers. Agenda en exposities. Overdracht hoogaars BRU 24 te Antwerpen. VajM h TUSSEN BAKBOORD EN STUURBOORD Voor U ligt de derde uitgave van Consent. Al heeft U het als donateur misschien niet zo gemerkt, de Stichting heeft een onstuimig jaar achter de rug. En in een nieuwe organisatie wil nog wel eens iets kraken, vandaar dat wij U misschien nog niets lieten horen. Onze verontschuldigingen aan die donateurs die nog geen, of pas een late, reactie van ons kregen. Nu onze Stichting eenmaal goed van de grond is gekomen (en dat was iets waar we alle zeilen voor hebben moeten bijzetten I) is de volgende stap om de plooien in de organisatie glad te strijken. Het bestuur is uitgebreid. Ook nam een gewaardeerd medewerker, tot onze spijt, afscheid van ons. Daan, veel dank voor je werk Wat we willen is het behoud van een kostbaar maritiem-cultureel erfgoed dat van de aardbodem dreigt te verdwijnen. Maar tegelijkertijd moeten we opletten, dat we niet zelf, als piepjonge stichting, van de aardbodem verdwijnen. We steken er tijd en geld in en we merken gelukkig dat velen ons doel steunen. Het gonst nu van de activiteiten. Dat ziet U verderop in dit blad en dat ziet U hopelijk ook als U de komende maanden komt kijken op de Zeeuwse wateren en in de Zeeuwse havens. De Stichting heeft circa vijf hoogaarzen in enige vorm onder haar vleugels. Er zijn er gelukkig nog meer. Maar die zijn vaak in allerlei stadia van aftakeling. Tot ons verdriet. Wij zijn nog niet uit de financiële zorgen maar er zijn gelukkig voor 1992 erg hoopvolle vooruitzichten. Wouter van de Loo.

Consent | 1992 | | pagina 3