Scheepswinkel Fotowedstrijd 24 'De Hoogaars en de visserij van Arnemuiden' 'De Hoogaars en de visserij van Arnemuiden' van auteur Jules van Beylen. Dit luxe uitgevoerde standaardwerk (365 pagina's) over de Arnemuidse hoogaars kon in november verschijnen in een beperkte oplage. De winkelprijs bedraagt 87,50. De stichting heeft een aantal exemplaren in voorraad voor sponsors en donateurs. De prijs bedraagt 75,=. De verzendkosten zijn 5,=. 'Ter Garnalenvangst omstreeks 1920' Een aardig boekje van Gerard Jasperse. Uitgave Heemkundige Kring Walcheren: 40 pag. met foto's en verklarende woordenlijst. De kosten zijn 6,=, de verzendkosten zijn 1,50. Poster Stichting Behoud Hoogaars Een schitterende kleurenposter van de Yerseke 36, formaat 42x30 cm. De poster kost 10,=. De verzendkosten bedragen 1,50. Sweaters Luxe sweater met op de voorkant een opdruk van de Stichting Behoud Hoogaars en op de achterkant een tekst van NOG verzekeringen. Tegen betaling van 40,= te verkrijgen op het adres Marga Klompelaan 11 in Vlissingen. Uitgezonderd de sweater zijn de artikelen te bestellen door overmaking van kostprijs en verzendkosten, onder vermelding van de naam van het artikel, op giro 126979, t.n.v. Stichting Behoud Hoogaars. Wie de mooiste (aktie)foto maakt van een hoogaars of hengst of van een groep schepen mag rekenen op een uitnodiging om een vaartocht mee te maken. Inzendingen kunnen worden gezonden aan Stichting Behoud Hoogaars, t.a.v. dhr. G. Zomer, Marga Klompelaan 11, 4385 JL Vlissingen. Het stichtingsbestuur bepaalt wie de prijswinnaars zijn. De ingezonden foto's blijven eigendom van de Stichting Behoud Hoogaars.

Consent | 1994 | | pagina 14