Scheepstoeter en servies terug op de Jetty AceR UNIT4 verzettingen Vanaf fl. 3.275,- (excl. BTW) Advies, verkoop, installatie en beheer van hard- en software 's-Gravenpolderseweg 92 4462 CH Goes Tel: 0113-230630 Fax 0113-251525 E-mail abkole@knoware.nl 12 Hettie Verkaart De heer Wijnand van Gessel heeft de originele scheepstoeter van de Jetty aan de heer Boonstra geschonken om uitdrukking te geven aan zijn waardering voor "de unieke en schittende wijze waarop hij de Jetty heeft gerestaureerd". Door deze scheepstoeter schreeuwde de beruchte Leon Huybregts in de twintiger jaren de bemanning zijn commando's toe als er wedstrijd gezeild moest worden. Met sukses vaak. Uit de tijd, van voor I940, toen er alleen in de jachthaven van Antwerpen zo rond de twintig hoogaarsjachten lagen stamt de mare, dat als hij met zijn beroemde "Jetty" in de wedstrijd meevoer ieder ander, met welk schip dan ook, het beste achter hem aan kon varen om de tweede prijs te bemachtigen. Voor de eerste kwam dan toch niemand meer in aanmerking. Alles werd er aan gedaan om de "Jetty" zo licht mogelijk over de startlijn te brengen. Zo mochten de aardappelen alleen geschild aan boord gebracht worden omdat ook dat in gewicht scheelde! Hetzelfde gold voor aankleding, het servies en dergelijke: al het overbodige moest van het schip af. De heer Boonstra kreeg ook de destijds speciaal voor de Jetty vervaardigde bordjes van de Royal Yachtclub de Belgique met de naam van het schip. 13 *«iöiijvenc *€€>s- makingsgesprei, ACER Aspire multimedia systemen met: Pentium processor CD-ROM Fax-modem Speakers etc. LIGGERS...ZWAARD...GIEK...P0TDEKSEL. zijn scheepstermen. Eigen risico.Premie.Polisvoorwaarden.zijn verzekeringstermen. Die termen kennen wij. Goed verzekeren wij. Zodat u met een Knik In De Schoot goed verzekerd kunt varen. 3 verzekeringen O hypotheken 3'financieringen 5 pensioenen Informatie: Q)(0118) 553150 (0118)562235 Zeeland De Jetty: zojuist door de werf opgeleverd. Ontbijtbordje met de vlag van Leon Huybrechts en de R.Y.C.B. Overhandiging van de scheepstoeter van Leon Huybrechts T SOFTWARI Bit Wit Kt

Consent | 1996 | | pagina 8