Zonnebril €45/. gratis Drukkerij Zoeteweij op sterkte In zee met... 32 Stichting Behoud Hoogaars Postbus 480, 4380 AL VLISSINGEN telefoon 0118 -41 0045 Postgiro 126979 E-mail adres Algemeen info@hoogaars.nl Vaartochten varen@hoogaars.nl Internetsite www.hoogaars.nl Beschermheer van de SBH Commissaris van de Koningin in Zeeland Drs. W.T. van Gelder Bestuur van de SBH Beleidssector: Ria Geluk, voorzitter Wijnand van Gessel, vice-voorzitter Hans Kole, penningmeester Peter Maat, secretaris Werkgroepsector: Vacature, evenementen Henk de Muynck, varen Peter Hamer, restauratie en onderhoud Conie Koster, communicatie Donateurs: Donateurs ontvangen bij een minimum donatie van 22,00 per jaar het blad Consent en de Nieuwsbrieven. Zij kunnen éénmaal per jaar meevaren tijdens de in de Nieuwsbrief vermeldde donateur- dagen. Een donateur kan één introducé mee laten varen tegen een bedrag van 10,00. Aanmelden voor deze dagen kan via het dienstdoende vaarcommissielid van de maand, onafhankelijk voor welke maand U wilt meevaren. Zie hiervoor het schema in de vooijaar Nieuwsbrief. Nieuwe donateurs kunnen zich aanmelden via ons secretariaat, telefo nisch, schriftelijk of per e-mail. Maten en schippers: Bij gebleken geschiktheid is het ook voor U mogelijk om als vrijwilliger op te stappen als maat of schipper! Voor inlich tingen hierover, kunt U contact opnemen met het secretariaat. Vrijwilliger worden: Regelmatig is de SBH op zoek naar nieuwe vrijwilligers, die met hun kwali teiten kunnen bijdragen bij: Allerhande werkzaamheden aan de schepen; Restauratie en onderhoud; Promotie activiteiten met evenemen- tenkraam Maken van publicaties zoals Nieuws brief, documentatie en overige werk zaamheden. Aanmelden is mogelijk bij het secreta riaat. Boeken van een vaardag: De boekingsmedewerker voor het boeken van schepen en informatie over het varen met één of meerdere schepen voor bedrijven, instellingen of particulieren, kunt U bereiken via het speciale E-mail- adres varen@hoogaars.nl of via het secre tariaat. Het vaarseizoen loopt van 1 mei tot en met 30 september. De nieuwe brasserie in een maritieme omgeving, naast het nieuwe muZEEum, gelegen aan de jachthaven van Vlissing en. muZEEum brasserie de Gecroonde Liefde Nieuwendijk 13 Vlissingen Focus Jubileumaanbieding 1893 110 jaar! 2003 bij losse verkoop Humares B.V. is gespecialiseerd in het uitzenden en detacheren van personeel in de technische en maritieme sectoren. De divisies van de Humares Groep hebben een dicht netwerk van vestigingen. Onze werkmaatschappijen hebben altijd vacatures voor gemotiveerde mensen. Bezoek onze onderstaande websites: Contracting (technische vaklieden) www.maintec.nl www.maintec-mobiel.nl www.maintec-bouw.nl www.arel.nl Engineering (engineeringspersoneel) www.nova-engineering.nl Maritiem (maritiem en offshore personeel) www.oceanwide.nl Algemeen www.tipuitzendburo.nl HUMARES Hoofdkantoor Badhuisstraat 148 (4382 AP) Postbus 5014 4380 KA Vlissingen www.humares.nl nieuwe burg 9 - middelburg! www.foculair.ni - tel. 01 18-62531 p| kunststof glas met ook filterwerking UV-filler vo, 9 filter ,n elke kleur bij aankoop van een complete bril talloze monturen ongeacht de enkelvoudige sterkte Molendijkseweg 2 4401 NM Yerseke Tel. 01 13 - 571404 CONSENT NR. 19, VOORJAAR 2003

Consent | 2003 | | pagina 19