11 Inhoud met Credits Noten 56 marinus boezem kees wijker reizen te voet 6 - onderweg [l 1:14] film/montage - decreet musici - Edouard Annabel, Emiel Ramon, zomer atelier 2010 cbk zeeland denz de kroon Lab4Arch johan de koning mondharptrio aubergine de blauwe bloem [19 juli 2010] [02:56] mondharpspelers - Janus Filius, Phons Bakx, Enno Meijers film/montage - Ramon de Nennie Oplage: 1.000 'v/ UNDERTOWS [2x0:30] muziek - Robbert Jan Swiers Voor- keerzijde Momentopname van 'Laten we hem schoentjes geven en een lange weg te gaan', Performance Kees Wijker, 25 juli 2010. Zie ook dvd. Mon Capitaine Kinderdijk 56 te Middelburg, iedere zondag geopend van 13U00-17U00. Foto Ramon de Nennie www.keeswijker.nl Schutbladen zie www.censart.be p3 Beeld decreet Tekst MDd [Museum Doordacht 9- 2010, p. 71.] Uitgegeven door Museum Dhondt-Dhaenens, Museumlaan 14, B-9831 Deurle, België www.museumdd.be Zie ook 'De Encyclopedie van de Domheid, Deskundologie, Domheid als levenskunst', Matthijs van Boxsel, Amsterdam: Querido 2006, pp. 160-166. P4 Hein Verwer - o.t.f.a.m. [On the floor around me] Postbus 365,4330 AJ Middelburg, 0031(0)6183 53182, heinverwer@hotmail.com Zie ook extra katern Nature's calling. P5 ThemaWar - Ramon de Nennie p6 ThemaWar - Hans Bommeljé P8 ThemaWar - Een schaamteloze zucht naar war Tekst Robbert Jan Swiers - Snapshot in Veere Machteld van der Wijst P9 De Stichting tot Instandhouding en Verspreiding van Onterecht in Onbruik Geraakte Woorden (OOG) °4 door Robbert Jan Swiers. pio Circada momentopnamen tijdens the making of Ramon de Nennie. Cast Faya Sinedu de Graaf Boas Rob Maaskant Inga Ingeborg Cneut Anoes Anoeshka Maaskant Marco Marc Geraads Onno Onno van Tongeren Corney Cor de Lange Paco Paco Maaskant Remi Remi de Lange Andor Andor van der Ploeg Scenario, productie en regie Rob Maaskant Camera Meivin Rijk Opnameleiding Rieks Soepenberg Geluid Quintin Vermeulen Montage Paco Maaskant Muziek Ingeborg Cneut, Onno van Tongeren Art-direction, decor, objecten, grafiek Rob Maaskant Special effects: Erik van Helvoirt Circada komt mede tot stand dankzij de financiële steun van de Provincie Zeeland, VSBfonds en het Delta Zeelandfonds. 'Alle ratio is absurde nonsens, en dient als zodanig serieus genomen te worden'. Rob Maaskant Het Bedrijf v/h 2010 pi2 Windenergiekathedraal - idee/concept Marinus Boezem 2008 Het idee/voorstel behelst, naar de typologie, de structuur van de Gotiek, kathedralen van windenergieturbines te bouwen, voor duurzame energievoorziening. Zij zouden tevens kunnen leiden tot nieuwe parkland schappen, voor recreatie, wetenschap en educatie, waarbij de hoofdstructuur van het Gotische grondplan maatgevend is. B.v. een Beaufortmuseum (over de wind), een paviljoen voor landschapskunst en een observatorium behoren tot de mogelijkheden. Zie ook dvd 13D tekeningen - Hans Bommeljé pi4 Fotografie Yvette Veurink, 20 jaar, derdejaarsstudente aan de Universiteit van Amsterdam, fotografeert daarnaast. Afgelopen zomer heeft zij in Sri Lanka doorgebracht en op die reis hebben een aantal dingen haar geïntrigeerd, waarvan zij er één hier heeft weergegeven in haar foto's. pi6 Phons Bakx Beeld Ramon de Nennie Foto's losse zoemhouten Izz van Elk| Zie ook tekstkatern dvd. pi8 Collages Sanne Bosteels, geboren 1986, Academie voor Beeldende Vorming 2004-2008 saimebosteels@gmail.com. p2o Diverse werken op doek Sebastiaan Spit Zie ook tekstkatern dvd. p26 Reizen te voet met Aagj e Feldbrugge - Foto Hans Bommelj Tafel II Walcheren Zeeuws Documentatiecentrum Zie ook dvd. P27 wandeling.xx Lab4Arch Johan de Koning Vormgeving artikel Martien Luteijn - www.martienluteijn.nl Zie ook dvd. P35 Een bijdrage van het Zeeuws Archief in verband met de studie naar een reconstructie van het Van Dishoeckhuis. Tijdens wandeling.xx van Lab4Arch Johan de Koning zullen onder meer een maquette en tekeningen van die studie te zien zijn in het archiefcafé. P36 I Milles feuilles: Sturm [Jan J.B. Kuipers] Drang [Robbert Jan Swiers] Illustratie Ramon de Nennie P38 Mark van der Graaff,De bladeren De twijgen' P40 Voorbeeldig Verbeeld: 8 illustratoren in het CBK Zeeland P56 Inhoud met credits noten giovanni's gedachten, middelbrug 2008 p57 Colofon inhoud dvd P58 Verantwoording, zie aldaar Keerzijde - zie voorzijde Bijsluiter Beeld Kopie van pp.18-19 uit Barbarber, nr. 76 van dit tijdschrift van september 1969, onder redactie van J. Bernlef, G. Brands en K. Schippers. Titel: Dingen die uit boeken vallen, door Pier Rienks. Tekstkatern, zie aldaar Terras Ik loop in de stad en ga zitten op een zonovergoten terras. Aan het tafeltje naast mij zit een beeldschoon meisje, alleen. Ze kijkt me aan, vriendelijk en afwachtend. Ik zeg niks. Dan zegt zij: "Zou je iets met mij willen drinken?" Ik sta plotseling op en zeg: "Nee, sorry, ik heb haast, ik heb nog zoveel dingen te doen en het leven is zo kort" en ik loop snel weg. Ik haat mezelf om zoveel botheid en om alles wat ik laat liggen. acuasviuuii on the modification of clouds [04:34] film/montage - decreet zie ook pp. 20-25 tekstkatern windenergiekathedraal [01:17] idee/concept - Marinus Boezem 2008 animatie - Hans Bommeljé zie ook pp. 12-13. laten we hem schoentjes geven en een lange weg te gaan [15:52] tekst en performance - Kees Wijker 2010 registratie - decreet zie ook voor- en keerzijde Hans Petra, Aagje en Robbert Jan. vlammenstad [03:19] muziek - Robbert Jan Swiers film/montage - decreet zie ook tekstkatern fragmentarische tijdmachine ontvanger[ 19:19] geluidskunst - Denz de Kroon www.denzdekroon.nl beeld - Denz de Kroon Bianca Runge kubusdoom[07:28] geluidskunst - Denz de Kroon Live te zien/horen op 3 oktober 2010 in Mon Capitaine aan de Kinderdijk 56 te Middelburg. compilatie [14:31] Samenstelling - Lab4Arch, Onno van Wensen - www.onno-van-wensen.nl muziek - Robbert Jan Swiers zie ook pp. 27-34. 'decreet, 04 is een uitgave van decreet ISSN 1878-982X Middelburg, oktober 2010 Redactie en vormgeving: Machteld van der Wijst, Hans Bommeljé, Ramon de Nennie, Robbert Jan Swiers Druk: drukkerij Verhage Zn., Middelburg Niets uit dit tijdschrift mag zomaar worden overgenomen, in welke vorm dan ook zonder de nadrukkelijke toestemming van de uitgever of rechthebbende, behalve wanneer u daar in het tijdschrift nadrukkelijk voor wordt uitgenodigd. Verschenen nummers kunt u bestellen via info@decreet.nl. Abonnementen zijn niet mogelijk: u dient zelf het verschijnen van een volgend nummer in de gaten te houden via aankondigingen of door regelmatig op de website te kijken www.decreet.nl 'decreet, 05' verschijnt begin 2011 presentatieruimte CAESUU MuseuM vr\ aartqaande het 'even op aarde IELE UUMS-I BentalLBommeljé 57

Decreet | 2010 | | pagina 29