Epiloog dagelijks zeer intensief bezocht en leverde ook vele spontane reacties op. Een kleine bloemlezing hieruit: - De geschiedenis is op een geweldige manier herschreven! - Puur genieten. Geweldig. Op een indrukwekkende locatie. - Was prachtig! Door de stormachtige wind werd het een nog groter spektakel. - Absoluut een prachtig stuk, we hebben genoten! - Indrukwekkend, prachtig...heel blij dat ik het heb gezien...! - Wat een spektakel.Top muziek, top zang, humor en fantastisch gebruik van de unieke locatie! - Wat een locatie en wat een zangers/zangeressen. - Was helemaal top. En ook nog van Zeeuwse bodem. - Waanzinnig genoten van een geweldige vertolking van Odysseus O die zee vanavond. Tot slot heeft ook de samenwerking met de PZC (een speciale bijlage) en Omroep Zeeland (veel reportages op radio en televisie, evenement van de week) en het sterke beeldmerk van O die zee (de foto van Ruden Riemens) in de provincie Zeeland zelf voor veel bekendheid en belangstelling gezorgd. De Zeeuwse rockopera O die zee gaat als een van de best bezochte Zeeuwse cultuurproducties van de laatste decennia de boeken in. Dit grote avontuur is door een enthousiast team van professionals, amateurs en vrijwilligers tot stand gekomen. Voor al degenen die de voorstelling om de een of andere reden gemist hebben, is er een herkansing maar helaas niet live. In opdracht van Omroep Zeeland heeft het Zeeuwse bedrijf Photographies een prachtige registratie gemaakt. O die zee de film is verkrijgbaar op DVD. Deze kan worden besteld via de website: www.odiezee.com en kost 15,00 (incl. verzendkosten). Verantwoording foto's en afbeeldingen: De foto van het affiche van O die zee is gemaakt door Ruden Riemens. De schetsen zijn van Ascon de Nijs en de andere foto's zijn van Mare Machielse. Jack van Aspert is lid van het bestuur van de Stichting Theater de Wegwijzer en was als lid van het productieteam direct betrokken bij de voorbereidingen, de productie en de uitvoering van O die zee.

Decreet | 2015 | | pagina 27