L Nummer van de Datum overeenkomst Omschrijving van het werk LAW 563 3 maart 1964 Het leveren van rijsmaterialen t.b.v. de Lauwerszeewerken LAW 564 2 maart 1964 Het leveren van rijsmaterialen t.b.v. de Lauwerszeewerken LAW 565 9 april 1964 Het leveren van betonklinkerkeien t.b.v. de Lauwerszeewerken Opgave van de door het Rijk voor de uitvoering van de Deltawerken openbaar bestede en Nummer van het Dienstjaar Omschrijving van het werk bestek Het onderhouden van beplantingen en het grasgewas alsmede het uitvoeren van onderhoudswerkzaamheden aan wegen, sloten, bermen, steigers en meerge- legenheden op en langs terreinen van de werkhavens, het sluizencomplex en de in eigendom van het Rijk zijnde terreinen van de buitenpolder Maltha in de gemeente Willemstad Opgave van de door andere beheerders dan het Rijk voor de uitvoering der Deltawerken Provincie c.q. gebied Nummer en dienstjaar Omschrijving van het werk Zuidholland XIV-1963 Extra voorzieningen bij het ontgraven van een gronddepot ten behoeve van bestek XXI-1962 Gemeente Hellevoetsluis 2-1961 Leveren en opstellen van drie rioolwaterpompinstallaties Gemeente Hellevoetsluis 3-1961 Leggen van drie rioolwaterpersleidingen Zeeland 107-1964 Dumvoetversterking tussen sp. 2 en dp. 29 der waterkering van de calamiteuze polder Burgh- en Westland A. Opgave van de door andere beheerders dan het Rijk voor de uitvoering van de Deltawerken Provincie c.q. gebied Nummer en dienstjaar Omschrijving van het werk Aanleggen van een dijk tussen de nieuwe keersluis en de Tramdijk c.a. in de gemeente Spijkenisse Bouw van een Diesel-Elektrisch Bovengemaal aan de Bothastraat te Bolnes Leveren en bedrijfsvaardig opstellen van 2 schroefcentrifugaalpompen en een j Bolnes-dieselmotor met toebehoren Dichten van de schutsluis te Puttershoek Zui-Holland VI-1963 Zuid-Holland VII-1963 Zuid-Holland

Driemaandelijks bericht Deltawerken | 1964 | | pagina 56