C ?ltawerken gesloten onderhandse overeenkomsten \annemingssom Aannemer(s) ïenheidsprijzen N.V. Gebr. van Noordenne te Hardinxveld-Giessendam eenheidsprijzen Gebr. van Esch te Schijndel eenheidsprijzen Aannemers Cob. Zinkwerken te Gorinchem eenheidsprijzen 'Mavotrans' N.V. te 's-Gravenhage 112 800,Constructiebedrijf M. J. Stekelenburg te Middelharnis enheidsprijzen Fa. Gebr. Dubbelman te Lage Zwaluwe eenheidsprijzen N.V. J. de Jong Bzn. te Sliedrecht eenheidsprijzen P. de Koning te Papendrecht enheidsprijzen N.V. Gebr. van Noordenne te Hardinxveld-Giessendam enheidsprijzen N.V. W. van Wijngaarden te Sliedrecht enheidsprijzen N.V. Utroma te Arnhem N.V. Gebr. van Noordenne te Hardinxveld-Giessendam Fa. J. A. de Ruyter c.v. te Hardinxveld-Giessendam Fa. Gebr. Hakkers te Werkendam Fa. Jan Visser Azn. te Werkendam Fa. Adr. Volker Lzn. te Rotterdam Fa. P. de Koning te Papendrecht P. C. Klein te Willemstad Fa. T. den Otter Zoon te Meerkerk Comb. E. H. van Hoff/K. van Riet te Woerden Fa. Kraaijveld's Aannemings- en Handelsonderneming te Barendrecht N.V. Zakkencentrale te Schiedam 32 878,Van Rietschoten Houwens N.V. te Rotterdam 35 933,77 N.V. Arie Rijsdijk-Boss en Zn te Hendrik Ido Ambacht eenheidsprijzen N.V. Gebr. van Noordenne te Hardinxveld-Giessendam eenheidsprijzen P. C. Klein te Willemstad 16 800,J. C. Braber te Renesse eenheidsprijzen G. J. Versluis te Lexmond N.V. Basalt Rotterdam te Rotterdam G. J. Versluis te Lexmond N.V. W. van Wijngaarden te Sliedrecht Fa. A. J. van Loon te Drimmelen (N.Br.) N.V. Gebr. van Noordenne te Hardinxveld-Giessendam N.V. W. van Wijngaarden te Sliedrecht eenheidsprijzen G. J. Versluis te Lexmond

Driemaandelijks bericht Deltawerken | 1968 | | pagina 53