ereenkomsten en gegunde bestekken \annemingssom Aannemer 23 960,03 Scheepswerf en Machinefabriek Tj. Barkmeyer te Stroobos enheidsprijzen N.V. Schokbeton te Kampen 6 731 730,Kombinatie Lauwerszee te 's-Gravenhage enheidsprijzen Fa. J. A. de Ruiter c.v., Hardinxveld-Giessendam enheidsprijzen N.V. J. de Jong Bzn, Sliedrecht enheidsprijzen Fa. Gebr. Hakkers, Werkendam enheidsprijzen N.V. T. en P. de Klerk, Werkendam enheidsprijzen G. J. Versluis, Lexmond enheidsprijzen Fa. P. de Koning, Papendrecht enheidsprijs Mavotrans N.V., 's-Gravenhage enheidsprijs de Smidt en Weynen N.V., Terneuzen enheidsprijzen N.V. Basalt Rotterdam, Rotterdam enheidsprijs N.V. 'Utroma' te Arnhem enheidsprijzen N.V. Schokbeton te Kampen enheidsprijzen N.V. Gebr. van Noordenne, Hardinxveld-Giessendam enheidsprijzen Fa. v/h T. W. Volker en Zn, Sliedrecht enheidsprijs Fa. T. den Otter, Meerkerk enheidsprijzen N.V. T. en P. de Klerk, Werkendam ijdrage regeling Eastergoa's Sédiken Dokkum Gemeente Oostdongeradeel te Metslawier 245,week G. Postma te Kollumerpomp enheidsprijs Fa. T. den Otter, Meerkerk enheidsprijs N.V. Gebr. van Noordenne, Hardinxveld-Giessendam enheidsprijs N.V. T. en P. de Klerk, Werkendam enheidsprijs G. J. Versluis, Lexmond enheidsprijs Fa. T. den Otter, Meerkerk enheidsprijs Fa. v/h T. W. Volker en Zn, Sliedrecht enheidsprijzen N.V. T. en P. de Klerk, Werkendam enheidsprijzen Fa. T. den Otter, Meerkerk enheidsprijzen N.V. T. en P. de Klerk, Werkendam 7 968 850,Kombinatie Lauwerszee, 's-Gravenhage enheidsprijzen N.V. J. de Jong Bzn, Sliedrecht enheidsprijzen Fa. J. A. de Ruiter, Hardinxveld-Giessendam enheidsprijs C. H. Schuller, Drimmelen enheidsprijs N.V. Gebr. van Noordenne, Hardinxveld-Giessendam 445

Driemaandelijks bericht Deltawerken | 1969 | | pagina 55