^annemingssom Aannemei Kombinatie Lauwerzsee, 's-Gravenhage enheidsprijzen :enheidsprijs enheidsprijzen enheidsprijzen enheidsprijzen •enheidsprijzen aadkosten f 0,70/ton eenheidsprijzen eenheidsprijs •enheidsprijs eenheidsprijs eenheidsprijs enheidsprijs enheidsprijzen 147 700,— N.V. T. en P. de Klerk, Werkendam Fa. Gebr. Hakkers, Werkendam Fa. Adr. Volker Lzn, Rotterdam-6 Fa. J. A. de Ruiter c.v., Hardinxveid-Giessendam N.V. Gebr. van Noordenne, Hardinxveid-Giessendam N.V. J. de Jong Bzn, Sliedrecht N.V. Nederlandse Staatsmijnen, Heerlen de Smidt en Weynen N.V., Terneuzen N.V. Basalt Rotterdam te Rotterdam Handel Maatschappij Arnold-Maassen N.V., Maastricht Mavotrans N.V., 's-Gravenhage N.V. Utroma te Arnhem Mavotrans N.V., 's-Gravenhage N.V. T. en P. de Klerk, Werkendam Kombinatie Lauwerszee, 's-Gravenhage N.V. Aannemingsmaatschappij v/h Hillen en Roosen te Amsterdam enheidsprijzen N.V Schokbeton te Kampen 8,70/manuur Kombinatie Lauwerszee, 's-Gravenhage 3,88/m2 Nicolon N.V., Enschede enheidsprijs Fa. T. den Otter en Zn, Meerkerk enheidsprijzen Fa. J. A. de Ruiter, Hardinxveid-Giessendam enheidsprijs N.V. J. de Jong Bzn, Sliedrecht enheidsprijs N.V. Gebr. van Noordenne, Hardinxveid-Giessendam enheidsprijzen Fa. T. den Otter en Zn, Meerkerk enheidsprijs Fa. Adr. Volker, Lzn, Rotterdam-6 enheidsprijs Fa. C. H. Schuller, Drimmelen 46 443,N.V. Aannemingsmaatschappij v/h Hillen en Roosen te Amsterdam enheidsprijzen Fa. Gebr. Dubbeldam Bzn., Lage Zwaluwe enheidsprijs N.V. Gebr. v. Noordenne, Hardinxveid-Giessendam enheidsprijs Fa. T. den Otter en Zn, Meerkerk 765 400,Kombinatie Lauwerszee, 's-Gravenhage s47

Driemaandelijks bericht Deltawerken | 1969 | | pagina 57