I anpassingswerken in het Zuidelijk Deltagebied I Tot stand gekomen aanpassingswerken aan object haven van Kortgene haven van Kamperland haven van Wolphaartsdijk gemaal Adriaan gemaal Willem gemaal Jacoba gemaal Onrust gemaal Oostwatering gemaal Oosterland 1 gemaal Wilhelmina idem aan het Grevelingenmeer 1 haven van Scharendijke 1 haven van Brouwershaven I loswal Brouwershaven II Nog te behandelen aanpassingswerken 1 gemeentehaven van Bruinisse 1 reparatiehaven van Bruinisse 1 haven van Zierikzee 1 haven van Burghsluis 1 haven van St.-Philipsland 1 haven van St.-Annaland 2 haven van Stavenisse 2 haven van Goes 2 haven van Kattendijke 2 haven van Yerseke 2 haven van Krabbendijke 2 haven van Bergen op Zoom 2l haven van Oude Tonge 2 haven van Galathee 2l haven van Ooltgensplaat 2' gemaal Prommelsluis 31 gemaal 't Sas 3 gemaal Zuidhoek 3 gemaal Duiveland 3 afwatering St.-Philipsland 3' gemaal Poortvliet 3 gemaal de Noord 31 afwatering 2e Bathpolder 3 afwatering Karelpolder 3 afwatering St.-Pieterpolder 3 afwatering Kapelle-Wemeldinge 4' afwatering Wilhelminapolder Oost 4 gemaal de Valle 4 gemaal de Moer ït Veerse Meer beheerder gereed gemeente Kortgene 1961 gemeente Wissenkerke 1961 gemeente Goes 1961 Waterschap Noord-Beveland 1962 Waterschap Noord-Beveland 1962 Waterschap Noord-Beveland 1961 Waterschap Noord-Beveland 1961 Waterschap Walcheren 1973 Waterschap de Brede Watering van Zuid-Beveland 1962 Waterschap de Brede Watering van Zuid-Beveland 1962 gemeente Middenschouwen 1971 gemeente Brouwershaven 1971 gemeente Brouwershaven 1971 gemeente Bruinisse gemeente Bruinisse gemeente Zierikzee gemeente Westerschouwen gemeente St. Philipsland gemeente Tholen gemeente Tholen gemeente Goes Waterschap de Brede Watering van Zuid-Beve land gemeente Reimerswaal gemeente Reimerswaal gemeente Bergen op Zoom gemeente Oost-Flakkee gemeente Oost-Flakkee gemeente Oost-Flakkee Waterschap Schouwen-Duiveland Waterschap Schouwen-Duiveland Waterschap Schouwen-Duiveland Waterschap schouwen-Duiveland Waterschap Tholen Waterschap Tholen Waterschap Tholen Waterschap de Brede Watering van Zuid-Beve land Waterschap de Brede Watering van Zuid-Beve land Waterschap de Brede Watering van Zuid-Beve land Waterschap de Brede Watering van Zuid-Beve land Waterschap de Brede Watering van Zuid-Beve land Waterschap Noord-Beveland Waterschap de Brede Watering van Zuid-Beve land 319

Driemaandelijks bericht Deltawerken | 1978 | | pagina 45