kraagstukken van de noord westelijke leidam wordt in de pot opgeslagen, om later weer gebruikt te worden bij het aan leggen van oeververdedigin gen. Het zand uitde kop wordt droog ontgraven en verwerkt in de delingsdijken van de bouwput 'Schaar'. Een gedeel te van de staal- en fosforslak- ken en van het grind dat dien de als bestorting van de voor malige pyloon nr. 6 werd op gebaggerd en gestort bij de pijlers 16 en 17 van de hulp brug naar het bouwdok. In deze periode werd ook ver der gewerkt aan het sluiscom- plex Noordland. Kraagstukken van rijshout en steenasfalt werden aangebracht, evenals glooiingen en bekledingen op de zuidoostelijke dam en de noordwestelijke dam. In deze dammen en in de strandsup- pletie werd zand gespoten. Op de noordwestelijke dam werd asfaltbekleding aange bracht, behalve op de kruin en het talud over 250 m aanslui tend aan het damvak Geul. De glooiingen van steenasfalt en gepenetreerde stortsteen op de zuidwestelijke dam zijn ge reed, evenals de berm van as faltbeton. Alleen de kap tussen N.A.P. 4 en 6 m moet nog met asfaltbeton worden be kleed. Ook de zuidoostelijke dam is klaar, op een gedeelte van de betonblokkenglooiing en de kruinbekleding na. Het werk terrein in de bouwput is in ge reedheid gebracht. Aan de koppen van de ringdijk wordt nog gewerkt. Verschillende onderhouds werkzaamheden aan de werk- havensSchelphoek, Burgh- sluis, Neetlje Jansen Damaan- zet Noord-Beveland zijn in de verslagperiode afgerond. 58

Driemaandelijks bericht Deltawerken | 1980 | | pagina 60