Meenden wij eerst dat deze massale Opkomst te wijten was1 aan de IJzendijkse" film, dit bleek toch niet het geval te zijn, Ha de pauze waren praktisch alle plaatsen neg bezet. Ook op deze avond vertoonde ons lid de heer M.van Lede uit Khokke enkele van zijn opgenomen films. Een daverend applauB aan het einde van de avond Vertolkte wel de mening van de zaal toen de sekretaris, mede na mens WV IJzendijke de heer van Lede dank bracht voor het door hem vertoonde Tot op heden hebben ..reeds meer dan 100 leden hun contributie betaald. Voor do medewerking van de heren J.Dielsman uit Hoofd plaat en R. Lecluyze te Hoofdplaat voor het innen der contributies aldaar, hartelijk dank. Wie stelt zich voor dit werk beschikbaar dn As,rdenburg en Sluis? .Graag bericht aan het secretariat, Vergeet niet dat veel werk, veel geld kost. Daar de subsi dies aan het eind van het lopende jaar. worden uit ge ke.erden vaak ook eerst in het begin van' het jaar volgende op het lopende jaar, moet' steeds een groot geldbedrag voorgeschoten werden of rekenin gen laat worden betaald. .Stort daarom Uw contributie zo spoedig.-mogelijk op ons giro nummer 378787 te Oo'st burg t.n.v. Pennm. Vogelbesch. Wacht 'West Zeeuwsch Vlaanderen, U kunt eerstdaags allen formulieren tegemoet zien' voor de zwal.uwtellingObroedgevailen),welke ook dit jaar weer wordt gehou- 5 den. Hu do jeug'd"Tot'~op heden steeds alle, medewëTking heeft ver- 'i leend wordt dit natuurlijk- ook van'-alle leden verwacht. Hoemeer ge gevens er binnen, komen hoe meer succes deze actie heeft,. Wanneer sommige adressen twee maal geteld worden is dit helemaal niet erg. Daardoor wint de betrouwbaarheid van deze telling aan waarde. EXCURSIE. - Op zaterdag 6 mei 19 61 wordt een excursie gehouden naar de Geinnundeerde Zwarte Polder onder de gemeente Hieuvliet. Deze excursie vangt aan om half drie n.m. Vertrekpunt s Molen Cadzand te 14.15 uur. Zij die per rijwiel komen dienen om half drie aanwezig te zijn bij -het gemaal aan de Geinundeerde Zwarte Polder. Deze excursie staat in het teken ven de natuurwan delingen. welke door het Instituut voer Hatuurbeschermingseducatie op dezo middag worden georganiseerd. En wel in meer dan 50 plaat sen in ons gehele land. Deze wandelingen hebben tot doel de be langstelling voor de natuur en het landschap op te-wekken en te stimuleren enhet publiek te overtuigen van de noodzaak van een verantwoord gebruik van de natuur. De-geïnundeerde Zwarte Polder iè als terrein gekozen-, omdat gevreesd moet werden, dat deze polder verloren gaat i.v.m. de Del tawerken. Laten wij gezamelijk trachten iets. van deze middag te maken. Autobezitters worden verzocht belangstellenden mede te ne men. Deze tooht gaat alleen bij goed weer door. Stevig schoeisel is zeer gewenst, (Het gemaal, staat bij de ..kampeerboerderij ."De Panne nschuur." o, o. c. o.o.o.c. c. o.o. o. o-, o.o.

't Duumpje | 1961 | | pagina 2