MEDEDELINGENBLAADJE "HET DUUPMJE". van de Vogelbeschermingswacht West Zeeuwsch-Vlaanderen. Januari 1971- Bestuur: Voorzitter: J.L. van Leeuwen, Vlissingen; secretaris: vacantpenningmeester: vacantleden- R. Abrahamse, Oostburg; L.I. Basting, Retranchement G. van den Driest, Oostburg; G. Riemslag, Biervliet, giro-rekening 13 7 8 7 8 7 t.n.v. Vogelwacht, Oostburg. Bestuursmededelingen aan de leden. Het is zeer lang geleden dat een uitgave van HET DUUMPJE is versohenen. Het laatste mededelingenblaadje kwam uit in mei 1968, 12e jaargang, no. 1. In dit laatste nummer is de voorzitter uitvoerig ingegaan op de problemen het bestuur goed te laten functioneren. Uiteengezet werd dat de secretaris, de heer H. Ehkelaar, zijn functie vermoedelijk niet meer zou kunnen voortzetten, hoewel hij dit pas defi nitief zou mededelen in het najaar van 1968. De functie van penningmeester was toen reeds onvervuld door het neerleggen van dit werk door de heer J. Hoogesteger. Het bovengenoemde bestuur is toen bijeengekomen en heeft zich beraden. Besloten werd aan de heer Enkelaar te vragen zijn opvattingen schriftelijk uiteen te zetten over een door hem voorgestane wijziging van de statuten van de Vogelbeschermingswacht Dit geschiedde met een schrijven van 19 september 1968. De brief werd beantwoord op 12 oktober 1968 met de mededeling dat de heer Enkelaar door zeer drukke werkzaamheden geen tijd meer beschikbaar had om enig werk voor de Vogelbeschermingswacht te ver richten. Het bestuur is toen in vergadering aan de hand van de ledenlijst gaan zoeken naar pa- men van mogelijke candidaten voor de vacant gekomen functies van secretaris en van penningmeester. De bestuursleden zelf waren daartoe niet in staat, ons jongste be stuurslid wegens studieredenen, de anderen wegens reeds drukke werkzaamheden of leef tijd. De voorzitter heeft voor penningmeester tenminste een drietal leden serieus be naderd, met huisbezoek of per brief. Dit leverde geen resultaat op. Het bestuur kwam opnieuw bijeen, wederom werd de ledenlijst geraadpleegd, mededelingen uitgewisseld van bestuursleden die ook leden voor deze functies hadden gevraagd, echter met geen voldoende resultaat

't Duumpje | 1971 | | pagina 1