AGENDA s 1. Opening door de voorzitter 2, Mededelingen over de stand van de kas en hot ledental 3Bespreking van het geschrevene door het bestuur in het Mededelingenblad van januari 1971 4. Verkiezing van een dagelijks bestuur 5» Voorstel van het bestuur om een winteravond te houden voor de leden op een nader vast te stellen datum, (zo mogelijk ter vergadering) a. een dia-voorstelling van ons bestuurslid de heer C. Riemslag, met zijn nieuwste opnamen b. een inleiding door een vogeldeskundige, de heer PAUL HDUWEE uit Voumen (bij Roesselaere)leider van de Volkshogeschool De Blankaart te iii/oumen. De heer Houwen kan op verschillende terreinen van de natuurbescherming een inleiding houden» Interessant zijn de door hem gemaakte opnamen van vogelgeluiden, met zijn toelichting' er bij Hij kan ook goede vogelfilms vertonen, met toe lichting. Verder kan hij allerlei algemene en specialistische vragen b e antwo orden. 6. Rondvraag, en daarna sluiting. Mededeling? Artikel 15 der Statuten luidt? Een besluit tot wijziging der statuten of het ontbinden van de vereniging kan alleen worden genomen op een opzettelijk daartoe belegde vergadering, mits de helft van het aantal stemgerechtigde leden aanwezig is. Is dat niet het geval, dan wordt binnen een maand een volgende vergadering gehouden, waar, ongeacht het aantal aanwezige le den een beslissing wordt genomen. Het bestuur verzoekt de leden er rekening- mede te houden dat bij blijvende onvoldoen de belangstelling voor het besturen van de vereniging het vorengenoemde artikel 15 in toepassing moet worden gebracht. VERDERE MEIEBELIN GEN Wanneer een lid niet meer in het bezit is van de statuten of het huishoudelijk regle ment dan kan hij dit aanvragen bij de voorzitter, Spuistraat 64 te Vlissingen, tel. OII84-7156. Ook de bestuursleden hebben elk een exemplaar ter beschikking, zodat men het ook daar kan raadplegen. Kandidaten voor het dagelijks bestuur Mochten er kandidaten voor voorzitter, secretaris en penningmeester kunnen worden genoemd dan zullen de bestuursleden deze gaarne vernemen. Als het mogelijk is vóór 4 februari a.s., doch het is ook mogelijk dit ter vergadering op 4 februari te doen. Kandidaten, die zich op de hoogte willen stellen van het een en ander kunnen in overleg met de voorzitter na een te maken afspraak, worden voorgelicht, in Vest Zeeuws-Vlaanderen natuur 1ijk Wij achten het nuttig nog enkele overgenomen artikelen in dit Mededelingenblad op te nemen, ter voorlichting van onze leden. zie hiervoor volg. pag.

't Duumpje | 1971 | | pagina 4