- 2 - REDAKTIONEEL. Hier ligt daa het tweede en laatste proefnummer van ons mede-' delingen blaadje voor u. Volgend jaar willen we met een offi ciële jaargang beginnen, die een zes—tal nummers zal omvatten. Achter de schermen wordt al gewerkt aan een nieuwe en betere opzet, die voornamelijk de leesbaarheid zal moeten verbeteren. De in dit nummer geïntroduseerde jeugdrubriek zal daarin een vaste plaats krijgen. Het ligt In de bedoeling, dat dit mededelingenblad een onder steunende funktie zal krijgen in de aktiviteiten van onze' vereni ging. Alle leden kunnen hierdoor op de hoogte blijven van het doen en later, binnen de vereniging, wat door het groeiende leden bestand steeds moeilijker wordt. Daarnaast kan het blaadjes ook gebruikt worden om op bepaalde onderwerpen wat dieper in te gaan. Natuurlijk kan iedereen alles kenbaar maken, wat iqmand maar kwijt wil. Ha stellen alle ingezonden copjj bijzonder op prijs. Bij dez< uitgave zijn wat bijlagen toegevoegd. Allereerst een ledenlijstmet daarachter eventueel vermeld, waar de interesses van de desbetreffende persoon vooral naar uitgaan. Als u iets meer wilt weten, vertellen of zelfs opzetten rondom een derge lijke specialisatie kunt u nat deze persoon kontakt op nemen. Verder zijn agenda en benodigd! stukken voor de algemene leden vergadering van 16 december bijgesloten. Wij hopen u dan natuur lijk in grote getale te ontvaigen met eventuele ideeen of wensen. Dat was het dan voor deze kees. Wij wensen u namens het bestuur een prettig uiteinde toe, met xopelijk veel leesgenot en plezier in de natuur. De Redaktie.

't Duumpje | 1975 | | pagina 3