"Zee- en zoetwater visa an in kleur? Dit ooek over de vissen in de wateren van NV!-Europa is bestemd voor ieder die zich bezig houdt met het leven in het water. Prjs f 8,50 vanaf IA jaar. "Dieren bewegen zich"en hoe de natuur model staat voor do techniek. Een boek met in verstaanbare taal vertelt verhaal over het fascinerende versch jnsel der bcwe- gingskrscht van het dier. Prijs 1~>,50 vanaf IA jaar. Ziezo, dat zijn ze dein. Ik hoop dat jullie uit boven staande boeken, wanneer het nodig is, een keus runnen maken. Jullie ouders én de boekhandelaar sullen dr.ar zeker vel mee villen helpen. Trouwens in de bioliotheek sullen de meeste boeken ook wel te inden zijn! Succes. Medewerking werd verleend docri E. Gitzenberger en Boekhandel "do Duit", Breskens. Hoger Blaakman Paddestoelen - Literatuur. Kan men,vat de hogere planten betreft, met een goede flora volstaan, waarin dan alle planten, zeker wat 003 land be treft, goed herkenbaar beschreven z'tfn, voor de paddestoe len zijn van vele geslachten aionografiën verschenen en niet zelden verschillende, waarvan de pr'js de honderd guïden overschtydt, tiet is dan ook zinloos een redel'jk complete lijst van boeken voor verdere studie op te nemen, omdat deze in totaal vele duizenden guldens belopen. Wie zich inderdaad ernstig met de peddestoelen studie be zig wil gaan houden zal toch boeken moeten gaan aanschaf fen. Degene die nog geen ervaring op dit gebied heeft op gedaan, raad ik ten zeerste aan te beginnen met het

't Duumpje | 1976 | | pagina 14