MEEPRATEN OVER DE. NOTA LANDELIJKE GEBIEDEN. ige tijd geleden is de Nota Landelijke Gebieden verschenen. In deze nota geeft de regering haar beleidsvoornemens weer ten aanzien van de inrichting van het platte land. Voordat de nota in de Tweede Kamer behan deld wordt krijgt de bevolking de gelegenheid er zijn mening over te geven. De bevolking in Zeeland kan dit op twee manieren doen te weten: 1. Direkt Ieder persoon of elke organisatie kan direkt reageren. Uw opmerkingen moeten onder vermel ding van Inspraak PKB - Nota Landelijke Gebieden voor 15 november verzonden zijn aan de minister van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening, Postbus 97611, Den Haag. 2. Via regionale gespreksgroepen. In Zeeland zullen een aantal regionale inspraak gespreksgroepen gevormd worden, die in de ver schillende plaatsen bijeen zullen komen. Waar precies zal mede afhangen van de belangstelling van de bevolking. Hoogst waarschijnlijk zal er in Zeeuws-Vlaanderen naast Hulst en Terneuzen ook een gespreksgroep in Oostburg gevormd wor den. De gespreksgroepen worden door een ge spreksleider en een rapporteur begeleid, laat ste zal voor de verslaglegging zorgdragen. Elke deelnemer zal een informatiemap krijgen. De organisatie van de inspraak via gespreks groepen ligt bij de Stichting Zeeland (Dam 31, Middelburg) -18- Waar gaat de nota over? In de Nota Landelijke Gebieden (N.L.G.) worden onder andere de volgende vraagstukken aan de orde gesteld: - de problemen en ontwikkelingen van de kleine kernen - de ontwikkeling van de recreatie - de ontwikkeling van de landbouw met name de af name van het oppervlakte grond voor de landbouw. - milieu- en natuur beschermings belangen - ontwikkeling van de infrastruktuur (aanleg wegen, hoogspanningslijnen) De Nota Landelijke Gebieden ligt op het gemeentehuis en in de bibliotheken (als het goed is) ter inzage. Door storting van 12,75 op gironummer 425300 ten name van Staatsuitgeverij Den Haag krijgt u de nota toegezonden. Aanmeldingen voor de Inspraakgespreksgroepen: Als u deel wilt nemen aan de regionale inspraak gespreksgroepen, kunt u zich opgeven bij de Stichting Zeeland, Dam 31, Middelburg. Wel duidelijk vermelden - Inspraak Nota Landelijke Gebieden U zult na enige tijd meer inlichtingen ontvangen ovder de data, plaatsen en aanvangstijden van de bijeenkomsten van de regionale gespreksgroepen. Ook kunt U met name over de gespreksgroep te Oost burg inlichtingen inwinnen bij: Mevr. de Melker Molenstraat 26 Boktor

't Duumpje | 1977 | | pagina 11