RELAKTIONZE! Na dit nummer van ons mededelingenblad, zie ik mij genoodzaakt het redaktie-schap neer te leggen, omdat ik de streek zeer waarschijnlijk verlaat om elders te gaan studeren. Ik heb het werk (sinds de oprichting) graag gedaan, ook al ging het soms nogal met horten en stoten. Alleen kon ik dit natuurlijk nooit doen zonder de hulp van al diegenen, die voor de nodige copy ge zorgd hebben, wat nooit grote problemen opgeleverd heeft Ook koste het geen moeite een opvolger te vinden. Eric Marteijn is bereid deze taak van me over te nemen en daar ben ik blij om, omdat ik dan weet, dat het mededelingenblad in goede handen achter- bl ij ft I Nogmaals wil ik iedereen bedanken, die me op de één of andere manier geholpen heeft en wens ik Eric bijzonder veel succes met de redaktie! Thijs Kramer. BESTUURS - WIJZIGING In de algemene ledenvergadering van 3 maart j.l. hebben zich enkele bestuurs wijzigingen voorgedaan. Afgetreden zijn: Thijs Kramer (sekretaris) om studie redenen. Mevr. v.d. Berg- v.d. Burg, wegens drukke werkzaam heden elders. Als nieuw bestuurslid is gekozen dhr. Ron Brauwer. Hij is werkzaam als vaste kracht (vnl. voor West Zeeuws Vlaanderen) bij de Stichting het Zeeuwse Landschap. Laar om niet alleen zijn we erg blij Ron Brauwer in ons bestuur te mogen begroeten., evenals trouwens Jan de Klerk, leraar biologie te Oostburg. Binnen het bestuur neemt Roger Blaakman de funktie van sekretaris over. Het bestuur ziet er zodoende als volgt uit: Voorzitter le sekretaris 2e sekretaris penningmeester bestuurslid bestuurslid mr. H.A.R. de Mul, Oostburg. R. Blaakman, OostburgsestrZuidzande J. de Zwart, Oude Haven 68, Oostburg P. v.'t Westeinde, Voorstr. 60, Groedi C. Sturm, KI. Brabant 32, Oostburg R. Brauwer, Lriewegen 17, Biervliet bestuurslid J. de Klerk, Bredestr. 57, Oostburg

't Duumpje | 1978 | | pagina 3