activiteiten Saterdag 16 Juni bondag Juni Fietstocht naar Walcheren. Het doel van deze excursie is naast het prachtig Walchers landschap o.a. het fos sielen museum van de heer Tuyl van Seroos- kerken en het duingebied nabij Vrouwenpolder.1 Iedereen die mee wil wordt verwacht op het veerplein te Breskens om 8.25 uur. Excursie leiders zijn Petrus van 't Westeinde en Jan Oosterling. Planten excursie naar de Vrijendiik. In het kader van de dijken inventarisatie wordt de Vrijendijk bezocht. Voor liefhebbers van planten dus een interessante middag. Verzamelen om 13-00 uur op de markt in IJzen- dijke,alwaar met auto's verder gereden wordt. Excursie leider: Etienne de Meyer. jondag Excursienaar de Bakkersdam. 1 Juli Echt een excursie waarop van alles te beleven valt. Zeldzame planten, weidevogels en ver schillende zangvogels. Verzamelen om 9 uur op het Ledelplein. Excursie leider: Ron Brouwer. zondag Zoutplanten excursie. 5 Juli t. i Deze excursie is echt voor iedereen die de planten van schor en slik eens wat beter willen leren kennen, en wie wil dat eigenlijk niet? Deze excursie voert ons met auto's langs de kust van de Zwarte polder tot aan PaulinaschorOnderweg zullen de meest ty- piese plekjes bekeken worden. Verzamelen om 9 uur op het Ledelplein. Excursie leider: Etiene de Meyer. 2 Zondag Bezoek aan de wallen van Retranchement Riet alleen kul tuur-hi stories zijn de wallen van Retranchement interessant, ook de natuur mag er zijn aldaar! Er zal tijdens de wandeiing gekeken worden naar plantjes en geluisterd naar de vele zangvogeltjes, waar onder ongetwijfeld de boomkruiper, grasmus, fitis, tjiftjaf, winterkoning, en braamsluiper Verzamelpunt is de markt van Retran chement om 8 uur. Excursieleider:Pieter Paul van Laake. Zaterdag 11 augus tus De Hoge Platen! I.S.M. de vogelwacht van Schouwen (Sterna), wordt er een bezoek ge bracht aan de Hoge platen in de WesterscheldeVoor deze excursie moet U zich opgeven bij J. de Zwart, 01170-3021, er is maar een beperkte deelname mogelijk. De kosten zijn 10 per persoon. Vertrek om 9-30 uur Vissershaven Breskens, en de excursie duurt tot 17-00 uur. Zondag Planten excursie naar de Vrijendijk 19 augustus xr Verzamelen met auto's op de markt in IJzendijke om 13 uur. Excursie leiders: Alex en Etienne de M Zondag Muurtjes excursie. 2 september -n De oude muurtjes van Sluis zullen af gespeurd worden op plantjes en mosjes. Verzamelen om 9 uur op de markt te Sluis. Excursie leiders: Roorda van Eysinga en Alex de Meyer. Zaterdag Waarschijnlijk DUUMPJES AVOND 15 september

't Duumpje | 1979 | | pagina 3