12 augustus Dia avond over vlinders 13 augustus Vlinder excursie Op vrijdag avond 12 augustus organiseren we een dia avond over de nederlandse vlinders verzorgd door Gert-Jan van Pelt. Een uitstekende gelegenheid om van een des kundige het een en ander te weten te komen over onze vlinders. Deze avond wordt gehouden in de zaal van Chez Renee, Markt Oostburg, aanvang 20 uur. De dag erna is er een excursie die ook geleid zal worden door Gert-Jan en natuur lijk om de vlinders in het echt te bewon deren. Verzamelen om 14 uur bij Hotel Noordzee te Cadzand Bad. 20 augustus zaterdag 28 augustus zondag DUUMPJES AVOND Op deze avond wordt onze jaarlijkse Duum- pjesavond gehouden. Het programma vindt u bijgesloten in dit nummer. Zeker is in ieder geval dat er een optreden inzit van WIEBE van WAL CHEREN, die zingt in ons eigen dialekti Plaats gebouw Bron-Molenwater op het terrein van Hedenesse. Fietstocht rond Aardenburg Om 10 uur smorgens vertrekken we bij de vier kikkers op de kaai te Aarden burg o.l.v. Eric Blaakman en Rob van Westrienen. De fietstocht voert door het prachtige krekengebied, altijd weer de moeite waard. 11 september Wandeling door de Groese duintjes zondag Om 8 uur 'smorgens is het verzamelen bij Paviljoen Degroe in de Groese duintjes voor een wandeling door het gebied en over de Zeedijk naar het Poldertje. In deze tijd van het jaar met volop vogel trek bijzonder interessant. Excursie leider is Petrus van 't Westeinde. -46- 25 september Wandeling door de polder zondag Deze wandeling wordt georganiseerd i.s.m. de nederlandse vereniging ter bescherming van vogels (Vogelbescherming) Om 9 uur vertrekken we vanaf het parkeer terrein in het Erasmusbos voor een wande ling door de polder. Excursieleider Thijs Kramer. 9 oktober zondag 23 oktober zondag Bustocht door Oost Zeeuws Vlaanderen Op deze zondag vertrekken we om 8 uur vanaf het Ledelplein te Oostburg voor een bustocht door Oost Zeeuws Vlaanderen onder leiding van George Sponselee. Tijdens deze tocht zullen we tal van plek jes bezoeken, voor de meesten onbekend, maar toch zo de moeite waard. Voor opgave zie volgende Duumpje. Excursie door de Kievittepolder In de top van de najaarstrek een excursie naar het beste plekje om dat waar te nemen: de Kievittepolder. Afspraak om 8 uur bij Hotel Noordzee Cadzand Bad. juli augustus Excursie in de Zwarte polder en het Zwin. Tijdens de maanden juli en augustus or ganiseren we weer excursies in de Zwarte polder en dit jaar voor het eerst ook in het nederlandse deel van het Zwin. In de zwarte polder elke zondagmorgen om 9 uur en elke woensdagmorgen om 7 uur. In het Zwin elke dinsdagmorgen om 8 uur, vertrek ingang camping Zwinhoeve. Voor beide excursies zijn de kosten 1,- p.p. en 50 ct voor kinderen.

't Duumpje | 1983 | | pagina 3