INHOUD pag. 1 Inhoud pag. 2 Kust in Kleuren, een eerste invulling in de Clethemspolder pag. 4 Bomenkap aan de Eldersehans pag. 6 Bruine kikker in de Groot Henrieuspolder pag. 8 Alvorens het kalf verdronken is, graaft men een nieuwe put pag. 9 Scheldenieuws pag. 10 Duurzaam Veilig pag. 12 Westersehelde en langetermijnvisie pag. 13 Camping De Wildhof (2) pag. 14 Nieuwkerkse Kreek; een excursie pag. 15 Korte Berichten - Een fietsexcursie naar Lapscheure - Cursus Braakballen pluizen - Uitstapje met de WNF - Rangers (blz. 3) - Nieuws van het Zwin (blz. 5) pag. 16 Gierzwaluwen en ridderorden pag. 18 Veldwaarnemingen pag. 20 Agenda BEVV. EX. COLOFON Dit verenigingsblad verschijnt 4 maal per jaar, 25e jaargang nr. 2, Zomer 1999 U kunt zich abonneren op dit verenigingsblad door lid te worden van 't Duumpje. De jaarcontributie bedraagt 25,00 voor jeugdleden tot 16 jaar 12,50 Dit bedrag kan worden overgemaakt op gironummer 4335785, t.n.v. 't Duumpje te Breskens of op rekeningnummer 36.95.16.338 bij de Rabobank "West Zeeuwsch- Vlaanderen" t.n.v. 't Duumpje, Oostburg. Artikelen in dit blad worden geplaatst onder verantwoordelijkheid van de schrijver. Illustraties: De tekeningen zijn. tenzij anders aangegeven, van de hand van Awie de Zwart. Redactie: REDACTIECOMMISSIE Redactieadres: Parklaan 13,4511 XD Breskens email: hulster@tref.nl Druk: Drukkerij Durenkamp Dit is een uitgave van Natuurbeschermingsvereniging 'f dm\Mpfe West Zeeuwsch-Vlaanderen Foto voorpagina: Schetsplan Clethemspolder, Groede. Tekening: Dienst Landelijk Gebied Aclrie Provoost. Theo Aernoudts. Awie de Zwart. Theo Aernoudts. Thijs Kramer. Werkgroep Duurzaam Veilig. Thijs Kramer. Planologiewerkgroep. Jaap de Hulster. Jaap de Hulster Petrus van 't Westeinde. ^/ÖDELBVlS^

't Duumpje | 1999 | | pagina 1