Camping De Wildhof (3) dood was en het er dus niet zo op aan kwam. Maar dat lag dus anders. We konden het diertje alleen afgeven voorzien van een C2-formulier en dat moesten we op het politiebureau opha len. Het kantoor in Oostburg was te allen tijde bezet, vertelde Gtinther. Wij weer terug naar Oostburg. Zon dagavond om 19.00 uur. De deur van het politiebureau was op slot, alhoewel de verlichting volop brandde. Op de bel duwen, leverde niets op. Dan maar eens de knop van de inter com geprobeerd. We kregen aan de buitenmuur contact met het politiebu reau in Terneuzen. Ons verhaal gedaan. Of we de volgende dag niet tijdens kantooruren konden terugko men. Aan de andere kant werd duidelijk gedacht: het beest is toch al dood. Ons wederwoord: morgen is het dier tje ontbonden. Dan kunnen we het net zo goed direct in de vuilnisbak mik ken. Ruggespraak in Terneuzen. We moes ten even geduld hebben: er was een politie-auto onderweg. Bij ons ont stond de indruk dat we op ruwe wijze het huiselijk geluk van een Oostburgs diender verstoorden. Dat viel dus mee, want na een vijftal minuten, kwamen er achter elkaar 2 politie-auto's aangereden, met wel 3 politie-agenten. Uit de goede luim van het "opgetrommelde" gezelschap kre gen we de indruk dat ze net goed gegeten hadden. Bij de Chinees of zo. Maar dat hebben we verder maar niet onderzocht. Nadat het benodigde formulier opge snord en ingevuld was, het corpus delicti enige keren goed bekeken - we hadden er duidelijk niet met de wind buks op geschoten - kregen we het formulier, voorzien van enige stem pels. En zo reden we weer terug naar de Sintepierse Bavodijk, waar we het geheel achterlieten in de goede zorgen van Günther. Mocht ook u een dood dier aantreffen dat nog in goede conditie is, denk er dan aan het op te laten zetten. Het is een arbeidsintensieve klus, dus u moet afhankelijk van de grootte van het dier, rekenen op een bedrag tus sen de 100,- a 200,-. Een telefoon tje aan dhr. Prang vertelt u er meer over. Aan grote dieren als herten begint hij overigens niet meer. Als u een gaaf dier aantreft maar geen behoefte heeft aan zo'n opgezet dier op uw dressoirtje, denk dan eens aan een instelling als een school, die er misschien blij mee is. Tot slot nog een praktische tip Als u niet in de mogelijkheid bent, het dier direct af te geven, deponeer het dan verpakt in een plastic zak o.i.d. in de diepvries. U voorkomt hiermee dat het rottingsproces een aanvang neemt. En dan kan ook een ervaren prepara teur als hr. Prang er niets meer mee beginnen. Hoe graag hij het ook zou willen. Dhr. G. Prang, Sint Bavodijk 12, 4504 AA Nieuwvliet. 0117 - 371454. In het stukje over de Wildhof in onze vorige uitgave hebben we toegezegd u op de hoogte te houden van verdere ontwikkelingen. Waarvan akte. Een halfjaar geleden was onze vereni ging toegezegd voor 1 september uit sluitsel te krijgen over een gesprek met dhr. Vriends. Gezien het zomer seizoen stelde de gemeente toen voor dit gesprek te laten plaatsvinden half september. Opnieuw later dus. Naar blijkt echter heeft dit gesprek tot op heden nog steeds niet plaatsgevonden. 20 december is er dan ook op ons ver zoek door het Bureau voor Rechtshulp Zuid-Holland Zuid een aangetekend schrijven aan gemeente Sluis - Aar denburg gezonden met het verzoek voor 7 januari 2000 een besluit te nemen tot het in oude staat terugbren gen van de door dhr. Vriends illegaal uitgevoerde ophoging en egalisatie. Mocht zo'n besluit voor deze datum niet genomen zijn, dan ligt de weg open om via de Rechtbank de gemeen te op haar plicht te wijzen het bestem mingsplan te handhaven, waartoe ze overigens ook al door de Raad van State verzocht werd. (in 1994). Werkgroep planologie. 17

't Duumpje | 1999 | | pagina 17