JEUGD Zaterdag 17 januari Schoonmaken en nieuwjaarsre ceptie Als eerste activiteit in het nieuwe jaar ontdoen we altijd een natuurgebied van het zwerfvuil. Ditmaal de Cletemspolder en de Groese Duintjes. In de Cletemspolder zijn allerlei dingen te doen, dus we zijn op een leuke manier nuttig bezig. Wij zorgen voor prikstokken, handschoenen en wat lekkers te eten en te drinken. Trek warme kleding en laarzen aan. Duur: 13.30 uur tot 15.30 uur Plaats: parkeerplaats bij Cletemspolder Deelname: gratis Info en aanmelden: Mirjam van Heeringen. Zaterdag 24 januari Knotten en musteren Fam. Van 't Westeinde Golepoldersedijk 1, Breskens. Aanvang: 9.00 uur. Info: Gerard van Daele. Zaterdag 1 februari Kopij binnen Duumpje. Zaterdag 7 februari Knotten en musteren Fam. Van 't Westeinde, Golepoldersedijk 1, Breskens. Aanvang: 9.00 uur. Info: Gerard van Daele. JEUGD Zaterdag 14 februari De schaapskooi in Oostburg De schapen krijgen volop lamme tjes rond deze tijd. Exclusief voor De Visdiefjes stellen de herders de schaapskooi voor ons open. Ook gaan we in de stal nog wat knutselen met wol, in afwachting van de voedertijd van de schapen (om ongeveer 16.00 uur) Trek a.u.b. warme kleding en laarzen aan, en neeem iets mee om te eten en te drinken. Verzamelen: 14.00 uur Einde: 16.00 uur Plaats: schuur Oude Haven (links naast firma Kunst) Deelname: gratis Info en aanmelden: Mirjam van Heeringen. Zie pagina-einde. Zaterdag 21 februari Knotten en musteren Fam. Belderok Terhofstededijk 4, Zuidzande Aanvang: 9.00 uur. Info: Gerard van Daele Weekend 28 en 29 februari Weekend 6 en 7 maart Open dagen Schaapskudde Plaatsinfo: zie onder 14 februari JEUGD Zaterdag 6 maart Knotten en musters maken voor mensen van 9 tot 99. We zoeken ons oude stek weer op bij familie Van Gorp in Oostburg. De knotwerkgroep wijdt ons in in de geheimen van knotten en musters maken. Als beloning maken we een ritje op de slee getrokken door boerenpaarden, gemend door Adrie Provoost. Zorg voor warme kleding en ste vige schoenen/laarzen. Neem ook iets te eten en te drin ken mee. Plaats: Maaidijk 9. Duur: 9.00 uur - 16.00 uur. Info en aanmelden: Mirjam van Heeringen. Vrijdag 26 maart Algemene Ledenvergadering Plaats: Zaal De Uitkomst Langeweg 10, Breskens. Aanvang: 19.30 uur Na het huishoudelijk gedeelte wordt aandacht besteed aan de perikelen rond Westerschelde, verdieping etc. In het volgende Duumpje leest u er in de convo catie voor de ALV meer over. Inlichtingen excursies Jeugd: Miriam van Heeringen Email: miriamvh@zeelandnet.nl Tel. (0117) 45 43 24 Voor alle jeugdexcursies is aan melding gewenst Algemeen: Email: excursies@duumpje.nl Eric Waals (0117) 45 58 02. en Frans Baaijens (0115) 40 25 03 email: excursies@duumpje.nl Inlichtingen natuurbeheer Gerard van Daele: 0117 - 301835 email: gvdaele@zeelandnet.nl Verder kunt u zich voor de meest recente meldingen wenden tot onze webstek: www.duumpje.nl Als u uw vragen per email wil stellen, kunt u uw mailtje richten tot info@duumpje.nl Voor andere inlichtingen: info@duumpje.nl

't Duumpje | 2003 | | pagina 24