*r Nieuwe publicaties y Viinderwerkgroep t Duumpje West Zeeuwsch Vlaanderen Dit is de nieuwe website van de vlinderwerkgroep van 't Duumpje. De website is nog in ontwikkeling. Reacties worden erg op prijs gesteld. Die kunnen gestuurd worden naar de adressen die op de pagina meldingen staan. Excursiebrochure 2005 Bij het vorige Duumpje trof u wederom de zo geliefde excursie- gids aan, waarin alle excrusies in Zeeuwsch-Vlaanderen, die iets te maken hebben met natuur, ver meld staan. De gids is door eendrachtige samenwerking van Het Zeeuwse Landschap, Staatsbosbeheer, Steltkluut, Natuur Zo (voor heen Natuur- en Milieueducatie) en tot siot 't Duumpje tot stand gekomen. Het is altijd weer een hele hijs alles op tijd rond te krijgen. Het begint zo rond september met de evaluatie van de excursies van het zojuist achter de rug zijn de seizoen. Vervolgens gaat iede re vereniging met de eigen gid sen in de slag om een aantrekke lijk programma samen te stellen. En als iedere vereniging dit rond heeft, wordt alles aangeleverd bij Brenda de Haan en Karei Leeftink van Natuur Zo die alle 7 7 't duumpje 1/2005 programma's integreren, zorg dragen voor verdere afhandeling, fondsenwerving, contacten met opmaak en drukker etc. De opmaak is weer verzorgd door Kristiaan Daled die ook de opmaak van ons Duumpje ver zorgt. Het is verheugend te melden dat ook de gemeenten Terneuzen en Sluis een duit in het zakje gedaan hebben. In het verleden hielpen ze wel mee met uitdelen, maar de kosten werden door de eerstgenoemde organisaties gedragen. Per slot van rekening liggen de brochures bij alle VVV's, op cam pings, bij restaurants, etc. dus bevorderen ze het welzijn van onze vakantiegasten. De bijdrage van de gemeentes draagt ertoe bij dat het ook in de toekomst financieel haalbaar blijft zo'n brochure uit te kunnen blijven geven. Tot slot: de brochure is ook digi taal op te halen op onze site: www.duumpje.nl Op dezelfde plaats is ook een verkorte tekstversie binnen te halen. Het ziet er wat minder mooi uit, maar als u over een minder snelle Internetverbinding beschikt, gaat het wat sneller. Vlinderweb De vlinderwerkgroep is hard aan het werk, maar met alleen naar vlinders kijken, kom je er niet. Je moet ook naar buiten treden om nieuwe werkgroepleden te wer ven, om resultaten van inventari saties aan het volk te tonen etc. Naast publicaties in dit blad, Eenhoornkrant en gespecialiseer de vlindertijdschriften, is ook Internet een voor velen aantrek kelijk en toegankelijk middel. Om deze reden heeft Hans van Kuijk een webstek in elkaar getimmerd, die inmiddels de kin derschoenen aardig ontgroeid is en nu een bredere bekendheid kan krijgen. Nu de vlinders weer gaan vlie gen, is er uiteraard minder tijd om achter de PC te kruipen, maar er is al een schat aan informatie te betrekken van de nieuwe site en regelmatig zult u kunnen pro fiteren van aanvullingen, uitbrei dingen etc. De webstek is direct te benade ren (zie onder illustratie) maar ook indirect via www.duumpje.nl Vanaf de hoofdpagina surft u naar werkgroepen, vlinderwerk groep, en daar bent u nog 1 klik verwijderd van het aantrekkelijke vlinderscherm. http://web.inter.nl.net/users/Vlinderwerkgroep.Duumpje/ Bestand Bewerken Beeld Ga Bladwijzers Ejctra Help O- Lu http://web,inter,nl.net/users/Vlinderwerkgroep.Duumpie/default.htm Getting Started uï Latest Headlines HHHHMHBBHHnBnHHHHHHNHHHHHHIHHBHHHi oranjetipje over de werkgroep activiteiten fotoalbum meldingen actueel andere sites aanmelden

't Duumpje | 2005 | | pagina 11