Agenda 't Zondag 1 oktober Vogels Herdijkte Zwarte Polder Verzamelen: parkeerplaats tegen over frituur. Aanvang: 10.00 uur Gidsen: Luciën Boerjan Contact: 0117 -45 36 78 We bekijken de vogels in het pas aangelegde natuurgebied. Zaterdag 7 oktober World Birdwatch Zoals vorig jaar is ook dit jaar weer een dag uitgeroepen om op veel plaatsen op deze aardbol naar vogels te kijken. Alle voge laars van 't Duumpje zijn de hele dag paraat en telpost Nieuwesluis is vanaf halfacht in de ochtend al bemand. Voel je vrij als een vogel, neem er een kijkje, maak een praatje en onderga het prachtige uitzicht van deze zo unieke plek. Zondag 15 oktober Braakman in het licht Verzamelen: parkeerplaats Braakman Noord. Aanvang 10.30 uur. Contact: 06-51 36 51 84 Hans van Hage Laarzen of stevig schoeisel aan bevolen. Tijdens de excursie wordt uitge breid stilgestaan bij de uitgebrei de aanpassingen die De Braakman binnenkort zal onder gaan. Zondag 22 oktober Herfstwandeltocht Braakman Verzamelen: parkeerplaats cam ping De Braakman. Aanvang 13.00 uur. Contact: Dilia Timmers Tel. 0115 - 402368 bgg 402503 De wandeling begint in de Koninginnepolder en wordt voortgezet in Braakmanpolder en Braakmanbos in herfsttooi. Aandacht voor geschiedenis, natuur en landschap van de Braakman Stevig schoeisel aanbevolen. Zondag 22 oktober Excursie Het Zwin Verzamelen: bezoekerscentrum van het Zwin. Tel. 0117 - 392221. Aanvang: 10.00 uur Kosten: voor donateurs Het Zeeuws Landschap gratis. Anders; E 3,50. Tot 16 jaar E 2,00. Incl. entree Zwinmuseum. Voor een vruchtbare excursie adviseert men eerst het museum een bezoekje te brengen. Men schat hiervoor 0,5 tot 1 uur. Zaterdag 28 oktober Nacht van de nacht Zoals vorig jaar een avond gewijd is aan de steeds toenemende 'lichtvervuiling' is ook dit jaar weer een avond landelijk aange merkt als 'actie-avond'. Er wordt nog gewerkt aan een invulling van deze avond in onze streek en in de media zult u nader geïnformeerd worden. Zaterdag 4 november Landelijke natuurwerkdag Het programma van onze knot- ploeg is nog niet vastgesteld, maar als locatie voor deze dag is de boerderij van Nortier, Brugse Vaart 12 te Oostburg uitgekozen. We maken o.a. staken voor de nieuwe schaapskooi, waarover u in dit nummer meer hebt kunnen lezen. Info: Gerard van Daele Tel. 0117 - 301835 Mail: gvdaele@zeelandnet.nl De bedoeling van deze dag is dat iedereen in Nederland kan erva ren welk genoegen het schept eens een dag in de vrije natuur aan het werk te zijn. Zaterdag 18 november Knotten en musteren Plaats en programma: als 4 november. Zondag 26 november Braakman in het licht Zie bij 15 oktober Zaterdag 2 december Knotten en musteren Vermue, Veerhoekpolderweg 12 te Oostburg. Info: 4 november Zaterdag 16 december Knotten en musteren Plaats: Vermue, Veerhoekpolderweg 12 te Oostburg. Info: zie bij 4 november Vrijdagavond 8 december Duumjes dia-avond Aanvang 20.00 uur. Plaats: clubgebouw Philipsweg Info: Han Risseeuw Tel. 0117-45 26 50 Email: secretariaat@duumpje.nl Zie: blz. 18 van dit blad. De avond wordt geopend door Awie de Zwart die met dia's aller lei akker(on)kruiden de revue laat passeren en ons 'de schoon heid van vuulte' doet inzien. Het tweede deel van de avond heeft als thema 'van gras naar graan, en het wordt u gebracht door Walter de Milliano. Zaterdag 30 december Knotten en musteren Plaats: Nieuwe schaapskooi, krui sing Mosterdweg, Zuidzandsestraat. Voorheen Jan de Zwart. Aanplanten. Info: zie bij 4 november Zaterdag 13 januari Knotten en musteren Plaats: Fam. Goossens, Noordstraat 56, Biervliet. Info: zie bij 4 november Algemeen: Email: excursies@duumpje.nl Frans Baaijens, (0115) 40 25 03 email: excursies@duumpje.nl Verder kunt u zich voor de meest recente meldingen wenden tot onze webstek: www.duumpje.nl Als u uw vragen per email wil stellen, kunt u uw mailtje richten tot info@duumpje.nl

't Duumpje | 2006 | | pagina 24