Inhoud Colofon Verslag Floron-kamp Zeeuws-Vlaanderen 2 Awie de Zwart Planologie als visitekaartje 4 Sietz Leeflang Euro BirdWatch 2007 5 Jan Janssens Vuttende vogelaars op stap 6 Piet du Burck Vogelexcursie naar de Noordelijke Delta 8 Herman van de Voorde Slaapplaatstellingen van Wulpen 9 Jaap Poortvliet Slakkeninventarisatie Nummer Een 10 Harry Raad Dagvlinders 13 Anna Almekinders Nachtvlinders 14 Anna Almekinders Visdiefjes gaan weer op pad 16 Jan Janssens Korte berichten en oproepen 17 Hans van Kuijk Veldwaarnemingen 18 Petrus van 't Westeinde Aktiviteiten 20 Dit verenigingsblad verschijnt 4 maal per jaar, 34e jaargang, nr. 1 Lente 2008 U kunt zich abonneren op dit verenigingsblad door lid te worden van 't Duumpje. De jaarcontributie bedraagt: 12,50. Voor jeugdleden tot 16 jaar: 6,-. Dit bedrag kan worden over gemaakt op gironummer 4335785, t.n.v. 't Duumpje te Breskens of op rekeningnummer 36.95.16.338, Rabobank West-Zeeuws-Vlaande- ren, t.n.v. 't Duumpje, Oostburg. Artikelen in dit blad worden geplaatst onder verantwoordelijk heid van de schrijver. De naam van de fotograaf is steeds tussen haakjes vermeld in het bijschrift. Redactie: Anna Almekinders, Jan Janssens, Hans van Kuijk en Sietz Leeflang. Kopij kan gestuurd worden naar: jan-nic@zeelandnet.nl. De inleverdata voor kopij zijn 1 februari, 1 mei, 1 augustus en 1 november. Het blad komt dan een maand later uit. Foto voorpagina: Troenken bie 'n slööte (Jan Janssens] Ontwerp nieuwe Duumpjeslogo is gebaseerd op de omslagtekening van "Typisch Thijs", getekend door Eric van Rootselaar Dit is een uitgave van Natuurbeschermingsvereniging 't Duimpje West-Zeeuws-Vlaanderen

't Duumpje | 2008 | | pagina 3