Inhoud Colofon 't Duimpje Ifan het bestuur 2 Eric Blaakman Ons werkgebied is een natuuriaboratorium 3 Sietz Leeflang Ontsnapte vijverplanten zorgen voor problemen 5 Awie de Zwart Jacobskruiskruid en de Sint-Jacobsvlinder 6 Anna Almekinders Introductiecursus 8 Ton Albregs Bomen 11 Hans van Kuijk Bomen knotten op 't Hooghuis 12 Argen en Marie Louise Goossens Met de Visdiefjes op pad 14 Jan Janssens Korte berichten 16 Waterschap Zeeuws-Vlaanderen en de Flora- en Faunawet 17 Anne-Marie de Kok Veldwaarnemingen 18 Petrus van 't Westeinde Aktiviteiten 20 Dit verenigingsblad verschijnt 4 maal per jaar, 34e jaargang, nr. 2 Zomer 2008 U kunt zich abonneren op dit verenigingsblad door lid te worden van 't Duumpje. De jaarcontributie bedraagt: 15,00. Voor jeugdleden tot 16 jaar: 7,50. Dit bedrag kan worden over gemaakt op gironummer 4335785, t.n.v. 't Duumpje te Breskens of op rekeningnummer 36.95.16.338, Rabobank West-Zeeuws-Vlaande- ren, t.n.v. 't Duumpje, Oostburg. Artikelen in dit blad worden geplaatst onder verantwoordelijk heid van de schrijver. De naam van de fotograaf is steeds tussen haakjes vermeld in het bijschrift. De tekeningen zijn van Awie de Zwart. Redactie: Anna Almekinders, Jan Janssens, Hans van Kuijk en Sietz Leeflang. Kopij kan gestuurd worden naar: ian-nic@zeelandnet.nl. De inleverdata voor kopij zijn 1 februari, 1 mei, 1 augustus en 1 november. Het blad komt dan een maand later uit. Foto voorpagina: Visdiefjes op pad cMarleen de Koning). Ontwerp Duumpjeslogo is gebaseerd op de omslagtekening van "Typisch Thijs", getekend door Eric van Rootselaar Dit is een uitgave van Natuurbeschermingsvereniging West-Zeeuws-Vlaanderen

't Duumpje | 2008 | | pagina 3