V Kikkers en Oranjekoorts op de Wallen van Retranchement Van de bestuurstafel www.visdiefjes.nl www.visdiefjes.nl Kort na de uitschakeling van Oranje op de EK-voetbal wordt er een ver dwaasde Oranje-supporter gevonden in de buurt van Retranchement. Hij is in de war en heeft last van Oranjekoorts. Toevallig zijn de Visdiefjes daar ook op pad. Ze zijn op zoek naar die bijzondere poel op de Wallen. Waar kikkers, padden en salamanders naartoe komen om zich voort te planten. Op deze bladzijde kun je alvast op een paar foto's zien, hoe het de Visdiefjes die dag is vergaan Als je echt wil weten wat ze al lemaal beleefd hebben, dan ga je naar onze splinternieuwe website: Deze foto's zijn gemaakt door Guus Waals en Nicolette Janssens. Op 7 september gaan de Visdiefjes weer op pad. Info: Dilia Timmers tel. (0115] 402368 dilia.timmers@inter.nl.net of kijk op Eric Blaakman Algemeen Er zijn nog een paar drukke maanden gevolgd na de algemene ledenvergade ring van 28 maart. De nieuwe ad-interim voorzitter Walter de Milliano is vol elan aangetreden aan het hoofd van het bestuur, en natuurlijk de vergaderin gen. Ook Walter weet nu hoe lastig de uitdaging is om een vergadering op de afgesproken tijd af te ronden! De nieuwe penningmeester, Han Ris- seeuw, moest wat geduld hebben alvorens hij daadwerkelijk gemachtigd was om namens 't Duumpje betalingen te verrichten. Inmiddels zijn alle procedures doorlopen en is alles geregeld. Han heeft de betalingen van contributies bijge houden. Zij die nog niet betaald hebben, krijgen een schriftelijke herinnering. Ook de voorbereidingen op de jaarlijkse Duumpjesavond, 23 augustus jl., hebben de nodige tijd gekost. Op het moment dat u dit leest, is de Duumpjesavond net achter de rug. Wij hopen dat het pro gramma, met wandelingen, spelletjes, presentaties en gezelligheid, u allen in de smaak is gevallen. Resteert in het bestuur nog steeds een vacature voor (permanent] voorzitter en secretaris. De oproep aan leden uit het vorige Duumpje heeft nog geen reacties opgeleverd. Er worden voorbereidingen getroffen om aan de hand van functie profielen op een georganiseerde wijze te gaan zoeken en werven in het Zeeuwse netwerk van natuur- en milieuorganisa ties. In een volgend Duumpje leest u daar meer over. Vergoedingen Het bestuur heeft in juli een besluit genomen over het al dan niet toeken nen van vergoedingen. Op de Algemene Ledenvergadering van 2007 is daar door een aantal leden een discussiepunt van gemaakt. Uitgangspunt in de discussie omtrent vergoedingen is, en blijft, dat 't Duumpje ~)e winnaars van het Fortenspel. En dan zelf aan de slag.

't Duumpje | 2008 | | pagina 16