Inhoud Colofon 't Drfumpje Verslag algemene ledenvergadering 2 Han Risseeuw Als duurzaamheid echt gaat tellen... 3 Sietz Leeflang Graslathyrus in de Versche polder 5 Awie de Zwart Natuurbescherming, waarom eigenlijk 6 Hans van Kuijk Klimop 7 Anna Almekinders Vlinders in het najaar 8 Anna Almekinders De Groene specht in Zeeuws-Vlaanderen 9 Henk Castelijns Roofvogelexcursie 11 Cock Bogaert-Blokland Een middagje in Braakman Noord 12 Jaap Poortvliet Een geluksdag 13 Ria Brugge Kikkers en Oranjekoorts op de Wallen van Retranchement 14 Jan Janssens Van de bestuurstafel 14 Eric Blaakman Vroegevogelexcursie 15 Petrus van 't Westeinde Roofvogelvervolging 16 Piet du Burck Veldwaarnemingen 18 Petrus van 't Westeinde Petrus kreeg een welverdiend lintje 19 Luciën Boerjan Aktiviteiten 20 Dit verenigingsblad verschijnt 4 maal per jaar, 34e jaargang, nr. 3 Herfst 2008 U kunt zich abonneren op dit verenigingsblad door lid te worden van 't Duumpje. De jaarcontributie bedraagt: 15,00. Voor jeugdleden tot 16 jaar: 7,50. Dit bedrag kan worden over gemaakt op gironummer 4335785, t.n.v. 't Duumpje te Oostburg of op rekeningnummer 36.95.16.338, Rabobank West-Zeeuws-Vlaande- ren, t.n.v. 't Duumpje, Oostburg. Artikelen in dit blad worden geplaatst onder verantwoordelijk heid van de schrijver. De naam van de fotograaf of de illustrator is steeds tussen haakjes vermeld in het bijschrift. Redactie: Anna Almekinders, Jan Janssens, Hans van Kuijk en Sietz Leeflang. Kopij kan gestuurd worden naar: jan-nic@zeelandnet.nl. De inleverdata voor kopij zijn 1 februari, 1 mei, 1 augustus en 1 november. Het blad komt dan een maand later uit. Foto voorpagina: Libel krijgt een nieuw vel CJaap Poortvliet). Ontwerp nieuwe Duumpjeslogo is gebaseerd op de omslagtekening van 'Typisch Thijs', getekend door Eric van Rootselaar Dit is een uitgave van Natuurbeschermingsvereniging West-Zeeuws-Vlaanderen

't Duumpje | 2008 | | pagina 3