Inhoud Colofon fa 't Duumpje nsh bibuo/W; Van de bestuurstafel Eric Blaakman Duumpjesavond 2008 Eric Blaakman Ook Duits viltkruid slaat tent op in de Versche polder Awie de Zwart Wat ruist er door het struikgewas Danny Bauwens Wespennest Anna Almekinders Jonge Torenvalken krijgen een nieuwe kans Jan Janssens Sint-jacobsvlinder vervolg Anna Almekinders De opwarming van de Aarde Hans van Kuijk Waarom eendenkroos wél en grote waternavel niet? Sietz Leeflang Broedseizoen roofvogels 2008 Jaap Poortvliet/Jan Janssens De Visdiefjes opnieuw op pad Korte berichten Veldwaarnemingen Petrus van 't Westeinde Waarnemingen Petrus van 't Westeinde Aktiviteiten 10 12 14 16 17 18 19 20 Dit verenigingsblad verschijnt 4 maal per jaar, 34e jaargang, nr. 4 Winter 2008 U kunt zich abonneren op dit verenigingsblad door lid te worden van 't Duumpje. De jaarcontributie bedraagt: 15,00. Voor jeugdleden tot 16 jaar: 7,50. Dit bedrag kan worden over gemaakt op gironummer 4335785, t.n.v. 't Duumpje te Oostburg of op rekeningnummer 36.95.16.338, Rabobank West Zeeuws-Vlaande- ren, t.n.v. 't Duumpje, Oostburg. Artikelen in dit blad worden geplaatst onder verantwoordelijk heid van de schrijver. De naam van de fotograaf of de illustrator is steeds tussen haakjes vermeld in het bijschrift. Redactie: Anna Almekinders, Jan Janssens, en Hans van Kuijk. Kopij kan gestuurd worden naar: jan-nic@zeelandnet.nl. De inleverdata voor kopij zijn 1 februari, 1 mei, 1 augustus en 1 november. Het blad komt dan een maand later uit. Foto voorpagina: Natuurgebied De Blikken (Frank StokkermanJ. Ontwerp Duumpjeslogo is geba seerd op de omslagtekening van 'Typisch Thijs', getekend door Eric van Rootselaar Dit is een uitgave van Natuurbeschermingsvereniging West Zeeuws-Vlaanderen

't Duumpje | 2008 | | pagina 3