Duumpjesavond 2009 Van de bestuurstafel www.duumpje.nl Aan alle leden van 't Duampje, Dejaadijkse Duumpjesavond2009 zatplaatsvinden op zaterdag 27 juni aanstaande in het Dorpshuis te Retranchement. De Duumpjesavond is een informele avond bedoeld voor alle leden, waarbij gezelligheid en informeel contact voorop staan. Dit jaar wordt een traditie in ere hersteld: de Duumpjesavond zal reeds in de namiddag aanvangen! Uiteraard wordt daarbggezorgd voor een maaltgd. Het voorlopige programma voor de dag ziet er als volgt uit: 16.00 uur Ontvangst met koffie en thee 16.30 uur Wandelingen door de polders rondom Retranchement en de wallen van Retranchement 18.30 uur Retour Dorpshuis; soepmaaltgd (soep met belegde broodjes) 19.30 uur Presentatie(s) 20.30 uur Pauze met koffie en thee 21.00 uur Discussie over het thema 'nieuwe natuur' onder leiding van Eric Martegn 22.00 uur Afsluiting met borrel en hapjes Voor de liefhebbers: concert der Boomkikkers Aangezien nog niet alle programma-onderdelen vóór de inleverdatum van de kopg voor 't Duumpje bekend waren, zal het defnitieve programma voor de Duumpjesavond uitedgk maandag 8Juni op onze website te raadplegen zgn. Het bestuur hoopt u in cjrotegetale te ontmoeten op zaterdag 27Juni aanstaande. Eric Blaakman Algemene Ledenvergadering Op 27 maart jongstleden heeft de Algemene Ledenvergadering [ALV) van 2009 plaatsgevonden te Breskens. De huishoudelijke zaken waren op orde. De opkomst van leden viel wat tegen. Ook moet worden geconsta teerd dat er nog steeds geen voorzitter en secretaris zijn gevonden. Op de ALV werd Luc van Beijsterveldt in het zonnetje gezet vanwege zijn jarenlange inzet voor 't Duumpje en in het bijzonder voor de website. De ALV werd afgesloten met een bijzonder boeiende presentatie van Ruud Lie over schelpen en fossielen bij 't Zwin. Zoogdierenwerkgroep Al eerder werden in 't Duumpje oproepen gedaan om zoogdieren waarnemingen op te sturen naar Danny Bauwens. Op de ALV van 27 maart was Danny aanwezig, en vroeg hoe het bestuur tegenover een zoogdierenwerkgroep stond. Uiteraard begroet het bestuur deze nieuwe werkgroep met open armen. Danny werd uitgenodigd op de eerstvolgende reguliere bestuursver gadering. Het bestuur kan daarom nu verheugd melden dat per 10 april 2009 't Duumpje officieel een zoogdieren werkgroep rijk is. Danny Bauwens zal deze werkgroep trekken. Zijn gegevens zijn te vinden achterop het omslag en op de website. De systematiek van de werkgroep is voorlopig gebaseerd op het verzamelen van waarnemingen. Danny zal daarover jaarlijks verslag te doen in het vereni gingsblad. Het bestuur wenst Danny veel succes en is zeer benieuwd welke resultaten dit gaat opleveren. Duumpjesavond Op 27 juni 2009 vindt de jaarlijkse Duumpjesavond plaats in Retranche ment [zie aankondiging hiernaast].

't Duumpje | 2009 | | pagina 4