Inhoud Colofon 't Duumpje Van de bestuurstafel/Schenkingen 2 JoTimmers Planologie heeft een nieuwe voorzitter 3 Leo van de Broecke Wilgen, plantenfamilie met een losse moraal 4 Awie de Zwart Eerste broedgeval van Kleine mantelmeeuw in de streek 6 Jaap Poortvliet Eten en gegeten worden 7 Anna Almekinders Vreemde vogels en ervaringen van een beginnend vlinderaar 8 Conny Jansen Nacht van de nacht 9 Pieter Simpelaar Dagje Elderschans Ewold van Bergen Van natuurbescherming naar natuurontwikkeling Herman van de Voorde Ja of ja doej Marjon Stokkerman Vakantiegast: Sperwer in onze tuin Hank Prins Muizenissen Danny Bauwens Natuur Hans van Kuijk Zeeuwse vogelaarsdag Veldwaarnemingen Petrus van 't Westeinde De visdiefjes op de Landelijke Natuurwerkdag Activiteiten/Kort nieuws 10 12 16 17 19 20 21 22 23 24 Dit verenigingsblad verschijnt 4 maal per jaar, 35e jaargang, nr. 4 Winter 2009 U kunt zich abonneren op dit verenigingsblad door lid te worden van 't Duumpje. De jaarcontributie bedraagt: 16,00. Voor jeugdleden tot 16 jaar: 8,00. Dit bedrag kan worden overgemaakt op rekeningnummer 36.95.16.338, Rabobank West Zeeuws-Vlaanderen, t.n.v. 't Duumpje, Oostburg. Artikelen in dit blad worden geplaatst onder verantwoordelijkheid van de schrijver. De naam van de fotograaf of de illus trator is steeds tussen haakjes vermeld in het bijschrift. Redactie: Anna Almekinders, Jan Janssens en Hans van Kuijk. Kopij kan gestuurd worden naar: redactie@duumpie.nl. De inleverdata voor kopij zijn 1 februari, 1 mei, 1 augustus en 1 november. Het blad komt dan een maand later uit. Foto voorpagina: Sperwer, gezien door het raam in IJzendijke, (ca. 1,5 meter] (Hank Prins). Ontwerp Duumpjeslogo is gebaseerd op de omslagtekening van Typisch Thijs', getekend door Eric van Rootselaar Dit is een uitgave van Natuurbeschermingsvereniging West Zeeuws-Vlaanderen

't Duumpje | 2009 | | pagina 3